Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Budoucnost výsluhových příspěvků

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších kolegů (myslím tím sloužících již delší dobu), jaká je jistota, že příslušník Policie bude v budoucnu mít nárok na výsluhový příspěvek.Já nově nastupuji ke sboru a tak nějak jsem v dokuzích na tomto serveru postřehl mnoho obav ohledně výsluh do budoucna.Vím, že většina z Vás (i já) to nedělá pro peníze či výsluhu, jde o poslání, ovšem i sociální jistota je důležitá v dnešním světě, protože najít v 50 letech místo (pokud by člověk nebyl schopen již sloužit) jako vysloužilý policista bude asi dost problém, vzheldem k oblíbenosti policie jako celku...
XJHX :: Datum založení: 08. 01. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JOHNYJFK 01:45:26 12. 01. 2009
johnyjfk.jpg
plně souhlasím s xjhx. Doba je zlá a za nynějšího " neministra Ivana " to asi nebude nikdy lepší. " Ví Bůch --- výbuch " až čas a praxe ukaže co management vymyslí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR-K 18:54:15 09. 01. 2009
default.png
co je natom nejaka renta...chci tuhle praci,delat i bez techto vyhod!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu XJHX 16:05:01 08. 01. 2009
default.png
než zásadnější témata, jak se dá usuzovat z počtu příspěvků předchozího tématu. No situace je celkem špatná, dochází stále ke změnám (proto ty odchody policistů) a nelze říci, co bude, výsluha bude menší a až po 15 letech (oproti minulosti, kdy stačilo tuším 10 let).Dále se má prej od 1.1.2010 výsluha danit jako příjem, doposud to bylo v čistém (což několik tisíc vezme). Do budoucna má prej ale být další změna, tj. výsluha pouze něco jako odchodné z firmy-soft verze a nebo např. po dobu 1 roku-hard verze. Abych byl upřímný, při vývoji státního rozpočtu do budoucna nevěřím tomu, že se nově nástupivší něčeho dočkají...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio