Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Vyjádření pana ministra Langera

Jeho reakce na www. langer.cz na odchody policistů: "Na tuto situaci samozřejmě reagujeme i tak, že se snažíme přilákat do řad policie co nejvíce nových kvalitních uchazečů a mohu konstatovat, že od poloviny roku se nám dařilo přijímat více uchazečů, než bylo odchodů (tento trend se ke konci roku s novou vlnou odchodů nepodařilo udržet, ale jsem přesvědčen, že práce s novými uchazeči se konečně začala dařit)". Jen "lákejte", pane ministře, my, co sloužíme,víme své ohledně "lákání"... Lákejte, ale NELAKUJTE !!!
MATT :: Datum založení: 19. 01. 2008 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu INES 12:54:06 09. 03. 2008
default.png
je možné, že díky náborové kampani se někteří zájemci přihlásili, ale chtěla bych vidět pana ministra, když tvrdí, že přiláká kvalitní uchzeče, jak by s takovýma lidma sloužil, docela bych chtěla vidět jednu službu v noci třeba v Praze, možná by mu to neuškodilo a pochopil by jaká je situace a jaké jsou z řad vedení podmínky pro službu - auta, oblečení, vysílačky. Mob. telefony jsou sice ve službě zakázány, ale z vlastní zkušenosti musím říct, že kdybych toto nařízení neporušovala, tak neprovedu jedinou lustraci a v případě potřeby se nedovolám ani pomoci!!!!!!!!!!Tak kvalitní máme Matry.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STARIK 17:00:39 27. 02. 2008
default.png
Policii počal znevažovat v očích občanů honák Ruml svoji osobní blbostí.Ivánek Langrů doráží Policii inteligentně.Je nutno obsadit vedoucí místa lidmi na které něco máme a tito pak budou plnit naše příkazy s tím, že se věci odloží dle § 159 tr.řádu.Pokud se do toho vloží sdělovací prostředky, tak se řekne sorry to víte máme omlazenou Policii a ta se učí za pochodu, ale Policista, který to bude muset udělat - bude duševně strádat, nebo muset odejít.Viz Čunkova podaná obžaloba.Přkladem je JmK - pan Vaněk musil odejít z Hodonína, rovněž jako Přikryl z Brna.Výsledná - sešli z očí.Nastávající šéf JmK atd.Tito lidé být obyčejnými Policisty, tak již byli svými nadřízenými propuštěni,

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MATT 21:25:01 23. 01. 2008
default.png
Tak to,co koluje na Inranetu ohledně toho, že kolegové sloužící před listopadem 1989 u Pohraniční stráže či V. správy MV mají smůlu v tom, že díky Nařízení MV,které má "perestrojkář" I.L. na stole před podpisem,přijdou o zápočet těchto odsloužených let,je bohužel pravda.. Po dnešním telefonickém rozhovoru s ředitelem našeho Oblast. řed. SCPP si dalo opravdu dnes 5 kolegů žádost o odchod... Zítra jedou osobně na "oblast" se svými žádostmi. Provinili se jen tím, že před listopadem 89 "bouchali" pasy.... Díky, Ivánku,..Bouchli by i Tebe (pardon, Vás...). Matt.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RASTA 20:31:31 22. 01. 2008
default.png
Je to s prominutím jeden velkej BORDEL co je teď u nás. A asi si pan Langer myslí že jsem naláká kvalitní lidi tak se šeredně plete. Teď k policii chodí vše co má ruce a nohy. Co jsem viděl na škole je děs a hrůza!!!! A je mi stoho smutno a jsem zvědav až to přijde do ulic.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JAMES 18:59:44 22. 01. 2008
default.png
Je sice hezké,možná přišlo více lidí, ale rozhodně to nebylo díky výborným pracovním podmínkám. Jak je možné, že policejní zákon nám dává nejméně pravomocí z celé evropy a vůbec možná i na celém světě. Vím že náš ministr vnitra nemá rád policajty, na to už jsem si zvykl, a když řekl, že je ministr vnitra a né ministr policie, tak se mi udělalo zle, ale o co mu vlastně jde a čeho chce docílit tím že hází policajtům klacky pod nohy? Nevím jestli mu jde o to aby se policie v Čr rozpadla a nebo má nějaké ušlechtilé plány do budoucna, ale jak má policie sloužit této zemi a pomáhat nastolit pořádek, když její hlavní problém je udržení řad a boj o svou vlastní existenci. Když jsem zjistil že policistům zmrazil plat na půl roku s tím že měli moc peněz, tak jsem se pídil jak je na tom v porovnání s lidmi v civilu v Čr. V porovnání s lidmi zaměstnanými v civilu jsou jejich platy hrubě nedostatečné na to aby se v řadách policie u nás udrželi lidé co nechtějí strádat, a každý si asi dobře rozmyslí jestli se mu vyplatí za takovou mzdu riskovat svůj život každý den co příjde do práce. Vím o plno dobrých a zkušených chlapech, kteří na svých místech sloužili dlouho a dobře, a je mi líto že byli donuceni tímto režimem opustit tuto práci a najít si něco co jim vydělá dost peněz na to aby neměli problémy s platbama za život. Tato práce dává to co potřebují mladí lidé, bez rodin a bez závazků, ale jakmile se člověk nedostane výše tak jakmile se objeví nějaký to dítě, tak si tento člověk ihned uvědomí že tato práce, nedá ani moc peněz ani moc volného času, takže i kdyby on chtěl u policie zůstat tak je přemluven svou drahou polovičkou, která mu už našla jinou a pro osobní život prospěšnější práci. Nevím jak dlouho vydrží pan Langer, ale mam pocit že policie v naší zemi, tak dlouho nevydrží, a pak jsem zvědavý, kdo kde bude hledat pomoc až se mu něco stane nebo až bude potřebovat policii

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 04:47:55 20. 01. 2008
default.png
vidím to "bíle", černá už došla.:-(

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio