Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

GPS a SDP

Tak se mi doneslo, že nové Octavie štříbrné barvy nemají GPS, víte o tom někdo něco, prý by se instalací GPS porušila záruka od Škodovky. To je docela dobré vědět, když operační bude hledat nejbližší hlídku, najde tak akorát prd.
KULHOS :: Datum založení: 08. 01. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TIN 19:19:46 20. 01. 2009
default.png
Kolego zbytečně čeříš vodu s tím sledováním to nebude tak horké. Nejsou na to prachy a zbyde leda tak na Pragl a některá větší města. Teda Vaňkovo pardon Brno beru jako samozřejmost tam to již nějaký ten pátek fachčí. Ale to je jiná liga tam je vše děláno tak aby četník v uniformě vypadal jak nej magor! Tak práci čest a GPS zvlášť.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KULHOS 18:14:19 20. 01. 2009
default.png
A je to v pytli, zase budem pod dozorem inspekčních orgánů a vedoucích.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FOREST 19:50:10 17. 01. 2009
default.png
V průběhu minulého týdne vnitro podepsalo smlouvu s dodavatelem nových vozidel právě ohledně zásahu týkajícího se montáže GPS; takže pánové spojaři jistě v nejližší době začnou montovat naše, tak velmi oblíbené, "pronásledovátka" do nových SDP. Jako efektivní pomůcku pro vysílání nejbližších hlídek samozřejmě GPS oceňuji, ale co kvůli nich ráno dělají někteří vedoucí útvarů, no to je až hamba mluvit. Někdy má člověk až pocit, že když už není podřízeného za co zkritizovat, na GPS se vždycky jistě něco najde. Na druhou stranu, ti co nejezdí do práce spát se přece nemusejí ničeho obávat. Faktem je že monitoring GPS v rukou některých služebních funkcionářů plní úplně jiný význam, než ten, pro který bylo původně vytvořeno.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HERBIK 00:17:58 14. 01. 2009
default.png
jo tak to my novou octavii máme, ale jako hlídkaři s ní jezdit nemůžeme. Jelikož by se něco mohlo stát :-) a není tam gps a nemohli by se ráno podívat kde jsme jezdily.taková je strategie našeho vedení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 01:37:30 12. 01. 2009
johnyjfk.jpg
je tam opravdu problém se zárukou a to pokud se tam namontuje a Škoda auto a.s. s tím nebude souhlasit a nedá k tomu souhlas a osvědčení, pak záruka na celé stříbrné šípovité vozidlo pozbývá platnosti. Řešení by bylo přenosný modul GPS do auta oproti podpisu a na hlídku a za dva roky tam namontovat cokoliv.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 23:12:27 08. 01. 2009
default.png
Tak nový stroj u nás nemáme a ještě dlouho mít nebudeme, ale co vím tak GPS zařízení pro přenášení polohy vozidla nikdy jeho součástí nebyl a vždy se zabudovával. A nikdy to na záruku vliv nemělo, protože není nijak velký a napájení pro něj lze v autě zajistit jednoduše. Na některých nových autech byla anténa v majáku většinou na levé zadní straně. A protože z majáku vede již kabeláž není problém protáhnout kablík. Navíc každé zařízení, které má něco přenášet musí mít komunikační zařízení,které informaci přenese a tou je v našem případě vysílačka (když je zaplá samozřejmě) :D .

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio