Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

"Úmrtnost" během ZOP a služby

Dobrý den, chtěl bych se jako nováček u sboru zeptat zkušenějších kolegů,kolik nově příchozích k policii skončí během ZOP a posléze do 1 roku služby?Dělám ZOP a musím se přiznat, že se mi naskytla možnost práce v soukromém sektoru, která je natolik zajímavá, že váhám, jestli neskončit u Policie..
XJHX :: Datum založení: 10. 01. 2009 :: celkem 10 komentářů

Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu IS 19:45:53 12. 01. 2009
is.jpg
Osobně myslím, že nároky nejsou tak vysoké, aby jak ZOP tak první (náročnější) roky u PČR nezvládl průměrně inteligentní člověk. Když o tu práci stojím, tak se opřu do studia i do práce. S nadšením jde vše líp... Je pravda, že situace na trhu práce je čím dál horší, ale pro spoustu lidí je práce u PČR srdeční záležitostí... Je na tobě, jestli chceš dát přednost jistotám, finančním odměnám nebo práci, která tě bude bavit. Já bych neměnil!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVEL-J-BILY 17:16:11 12. 01. 2009
Pavel J. Bílý.jpg
Chceš-li tuhle práci opravdu dělat, tak nevím, na co se ptáš. Proč je pro tebe tak důležitá statistika kolik lidí skončí během prvního roku. To s tím přeci nemá co dělat. Chci tu práci dělat - budu ji dělat. Nejsem si jist a mám lepší nabídku - jdu za lepším. Nechci to dělat - nelezu tam. Kolik lidí skončilo během nástupní školy nebo do roka po ní mi ale v každém případě může být úplně buřt, pokud ovšem nejsem ovce řídící se podle stáda...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVEL-J-BILY 16:31:06 12. 01. 2009
Pavel J. Bílý.jpg
prosím tě, piš česky. Ty cizí výrazy ti moc nejdou. Už dřív mne zaráželo, že u příspěvků určených všem ("for all") píšeš "from all" - tedy ode všech. A teď to nešťastné "de lege de fera" - co to má být? To, co uvádíš, tedy jak je psáno v zákoně, bude nejspíš "de lege lata" - podle platného práva. K tomu tvému novotvaru se ale spíše rýmuje obrat "de lege ferenda" - tedy podle práva budoucího - víceméně zákony, které je třeba přijmout. To ale zase nějak nezapadá do kontextu. Takže prosím, piš česky...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 01:18:52 12. 01. 2009
johnyjfk.jpg
rozodnutí je jen a jen na Tobě. Ale soukromý sektor skrývá past jménem finační krize a krach a také se Ti může stát , že za 1.5 roku to soukromník zabalí a ty půjdeš na " dlažbu" a bez náhrad a odstupného. Což se Ti u PČR, skoro nemůže stát, pokud budeš pracovat " de lege de fera" tzn. dle zákona nebo jak je psáno v zákoně. já jsem si vybral práci u PČR, že mě to baví a jsou zde pořád ještě nějaké jistoty a jistota , že do 15ctého mám plat na účtě. Byť nyní docílím 10sátý rok a mám nárok " na goldem rentu " tak zůstávám, protože mám HYPOŠKU na 30 let.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GREEN_HORN 08:58:42 11. 01. 2009
green_Horn.jpg
Ještě, že to ale není u všech...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 08:41:26 11. 01. 2009
default.png
naprosto s tebou souhlasím - bohužel to je poslední dobou přesně tak jak píšeš

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 22:48:55 10. 01. 2009
default.png
Nezlob se na mne, ale to je právě to co mi vadí na některých policistech. Kde dostanu víc. Otázka by, ale měla znít, chci tu práci dělat?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu V33L 19:26:00 10. 01. 2009
default.png
zeptej se Langera, ten Ti poví jeho pravu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 18:48:55 10. 01. 2009
default.png
Omlouvám se za chyby, nepřečetl jsem si to po sobě. Teď se velmi stydím, když to čtu :-(

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 18:47:09 10. 01. 2009
default.png
Ahoj, máš přeci na výběr a s tím, ti nikdo nepomůže, to musíš sám. Nemusíš se rozhodovat podle toho, kolik lidí odpadne během 1 roku u PČR, to je snad jedno, ne? Zvaš klady a zápory, které má práce u PČR a tvá nová nybídnutá práce. Já osobně bych se do C již nevracel, vybral sem si tuto práci z nějakých důvodů a někdo to dělat musí. Asi to je těžký rozhodnutí, ale spíš bych ho konzultoval s rodinou a sám se sebou :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio