Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Co vláda neudělá pro majetnější z nás.

Tak jsem se probíral novelami co naši poslanci spáchali a co nevidím za určitý obnos je od září možné nechat si odečíst 3 trestné body a pokud neudělá dotyčný jiný bodovaný přestupek je to rovných 7 dolu a to 1x ročně. Navíc jsem zjistil, že řidič již nemá povinnost předložit policii ke kontrole profesní osvědčení sice jej musí mít u sebe, ale není povinen ho předložit. Vše toto a ještě více naleznete v zákoně č. 374/2007 Sb. Myslíte si, že to přispěje k větší bezpečnosti na silnicích? Goor00
GOOR00 :: Datum založení: 21. 01. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BAJRAS 11:28:30 23. 01. 2008
Bajras.jpg
šlo to bez něj, s ním to nebude jiné. Jen přidělávají práce a vyřizování lidem a zaměstnávají úředníky. Už se zase chystá rušení vyšetření a pak to mohou zrušit úplně.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 23:35:13 22. 01. 2008
default.png
Moc jsem nepochopil, proč považuješ profesní osvědčení řidičů nákladních vozidel a autobusů zbytečné. Je sice pravda, že dnes školení jsou jen otázkou peněz, ale kdyby fungovali jak mají tak by to k větší bezpečnosti přispělo. Navíc se rozmáhá, že právě řidiči osobní přepravy školení nedodržují. Pokud máš na mysli profesní osvědčení pro VRZ tak souhlasím, že by stačil jen kupon jako dříve.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 15:17:04 22. 01. 2008
Bajras.jpg
a k čemu ti je? Další papír navíc a zbytečně. To, že se dá pochybení a přidělené body "vykoupit" je sprosté a přesně dle modrých pravidel, kdo má prachy, koupí si všechno....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio