Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Proboha odbory !!!!!

co odbory "Změny se dotknou skoro všech zaměstnanců. Například stravenky jsou velmi rozšířeným benefitem. Udivuje nás, že se ještě neozvali třeba zástupci ozbrojených složek či policie, kde se daňová výjimka týká výsluh a odměn, a to nejsou malé peníze. Zdanit by museli i horníci odstupné," upozorňuje mluvčí skupiny třinácti odborových organizací v dopravě Libor Poláček. Opět každý hájí svá práva a u nás nic, jsem členem odborů, ale už mě to fakt nebaví, zase nám nas.... a pak bude každý nadávat.
KOS :: Datum založení: 14. 01. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MARGARIT 19:12:50 12. 02. 2011
default.png
Bohužel kariérní řád nástupem úsporných drastických opatření zaniká a vytváří se tu nová protináborová kampaň "odejdi nebo tě donutí odejít". Vztahy na pracovišti už mnoho měsíců připomínají hřbitovní prostředí, kde vládne atmosféra strachu a nejistoty. Škrty probíhají na všech urovních a budoucnost tohoto spolku nebude příjemná.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 12:51:35 27. 06. 2010
default.png
Po 12 letech služby v záchvěvech současného dění a toho co nás čeká, jsem v posledních týdnech začal zcela vážně uvažovat o vstupu do odborů. Stačil jeden aktiv a tam přítomnost jednoho bosse, řekl bych big bosse a veškeré mé vážení a nevážení o vstupu do odborů jsou ty tam. Znám jednoho policejního odborařského bosse, kdy v případě jeho osoby bych znovu zvážil vstup do odborů, ale za současné situace a při použiváné rétorice současného big bosse, která se rovná tiskovému mluvčímu policejního prezídia, říkám rozhodné né, pol. odbory jsou pro smích.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 23:34:03 28. 01. 2010
default.png
Kosáku, zase tady pindáš fíčoviny. Měl by jsi se raději zajímat, kde zrovna v Horní Dolní praštili čuníka a bude ovárek,příp.jestli někde v okolí nemá chalupu nějaký šikovnější pražský psychiatr. Poslouchal jsem Janotu „na živo“ když reagoval po zasedání vlády na vystoupení Paroubka. Ve druhém balíku žádné rušení „daňových výjimek“ není (zatím)! Moderní slovo benefit a výsluha příp. odchodné není totéž. Řev některých odborů je např. kvůli zdražení stravenek a režijního jízdného (díky zvýšení DPH). Jinak nevím jak kde, ale já jsem nikdy za posledních 20 let od policejních odborů žádný příspěvek nedostal, a dokonce ani vánoční kolekci (a myslím že ani můj šéf).Autor příspěvku zřejmě kdysi slyšel o hlavní úloze ROH ( i tak se to netýkalo přísl.SNB). Když jsem něco dostal tak to bylo z FKSP! NOSP míval pouze 2 zaměstnance (předsedu a sekretářku).UBS-MV neměli žádné zaměstnance, tak že si těch výplat až zase tak neužívali. Tak že zase kecy, buďto z blbosti nebo neznalosti! Jo a nejsem v odborech!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 21:56:38 28. 01. 2010
default.png
No myslím, že ten dovětek je přehnaný. Vzhledem k faktu, že jsem z odborů před 3 lety odešel je můj názor trochu zaujatý, ale jinak NOSP je tu pro 2 věci:

1. tahat peníze z řadového policisty a jinak se o něj nezajímat, pokud u policie nemá nějaké známé či příbuzné na vyšších místech.

2. vytvářet dobré podmínky vysokým funkcionářům, a to i civilním, a jejich nohsledům či příbuzným jako jsou zájezdy, právní pomoc, sportovní a kulturní vyžití atd.

za to mají klid od práce, aby si užili výplat a klidu na pracovišti.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 21:51:04 15. 01. 2009
default.png
Ani jeden fízl nereaguje na toto psaní. Proč se tak děje, když mají bojovat, tak sedí v koutku restaurace a tlachaj, jak se mají špatně. Hrdinové nebo zrádci!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio