Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Hrdinové nebo zrádci!!!!

Ani jeden fízl nereaguje na toto psaní. Proč se tak děje, když mají bojovat, tak sedí v koutku restaurace a tlachaj, jak se mají špatně. Hrdinové nebo zrádci!!!!
KOS :: Datum založení: 15. 01. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PECA 14:45:56 16. 01. 2009
Peca.jpg
Pointa? Nesmysl-příspěvek smazat..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu XANDER 00:31:34 16. 01. 2009
default.png
Vubec nechapu???!!!???!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 21:55:05 15. 01. 2009
default.png
"Změny se dotknou skoro všech zaměstnanců. Například stravenky jsou velmi rozšířeným benefitem. Udivuje nás, že se ještě neozvali třeba zástupci ozbrojených složek či policie, kde se daňová výjimka týká výsluh a odměn, a to nejsou malé peníze. Zdanit by museli i horníci odstupné," upozorňuje mluvčí skupiny třinácti odborových organizací v dopravě Libor Poláček. Opět každý hájí svá práva a u nás nic, jsem členem odborů, ale už mě to fakt nebaví, zase nám nas.... a pak bude každý nadávat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio