Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

VEO kongresovka

Tak slouzim uz dost dlouho, ale s pristupem s jakym jsem se setkal na celach v kongresovce v Praze jsem se jeste nepotkal. Chovani kolegu ala reznicky pes, lekarska zprava od jineho doktora nez od toho z bulovky je neplatna a nelze tak osobu umistit do cpz, pokud ma zadrzeny sebou potraviny tak je neprevezmou nebot na to nejsou vybaveni. Co to sakra je ? Jak muze kdokoliv stanovit ze lekar s diplomem neni schopen posoudit zda je zadrzeny schopen umisteni do cpz, navic se tak plati navic prohlidka u lekare. A to dle nazoru nejakeho pucmidrata z prahy kterej veli prazske Veo jsou ostatni doktori z republiky blbci kteri nedokazi posoudit stav zadrzene osoby a dokonce na to vydal pamflet. A odpoved ze potraviny ktere mel zadrzeny u sebe si muzem odvezt nebo oni na to nejsou vybaveni mne dorazila, to tam jsou zadarmo drahy, to je lepsi je zrusit a na nahnat do ulic. O slovnim projevu "kolegu" se radsi nebudu ani vyjadrovat.
TEMPEST :: Datum založení: 20. 01. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 21:42:04 21. 01. 2009
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Věřím, že si vystačíš sám, ale kdyby Ti jedna nebo dvě kapitolky do kulatého počtu 500 stran scházely, tak písni ;o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARAGAN 07:48:38 21. 01. 2009
default.png
koukám , že kdybych tvůj článeček zkopíroval tak se nic neděje, protože i toto patří mezi mé zážitky akorát s tím rozdílem, že nás s nějakým vyjádřením odpálili a my jeli opět za doktorem a jak ten byl na nás "příjemný" si za jisté dokážete všichni představit. No na druhý pokus nám ho ti "polobohové" vzali, ale by mě zajímalo jestli by nás hnali k lékaři i po třetí kdyby drban prohlásil to samé. Asi by to chtělo napsat knihu "jak jsem byl v CPZ Kongresová" a můžu jít do C, protože bych byl v balíku jaký by to byl bestseller.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 01:58:04 21. 01. 2009
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Svého času jsme jezdili na CPZ i několikrát za den a bylo by to na dlouho sepsat všechny negativní zážitky. Když už jsme si zvykli na všechny jejich vychýtávky, tak nás jednou zase "převezli". Dojeli jsme se vším potřebným do cely, vše šlo jak na drátkách, až do chvíle, než šla zadržená na osobní prohlídku s kolegyní z CPZ. Tam si totiž postěžovala, že jí není dobře, a že se na umístnění v cele necítí. No a už to jelo. Prý s ní máme zajet k doktorovi. To bychom chápali, ale my jeli přímo od doktora (cca 20 minut stará lékařská zpráva- schopen). Ale oni trvali na tom, že musíme dovést novou zprávu. Dohadování to bylo veliké, ale naštěstí se nám to tehdy podařilo ustát, protože jsme chtěli písemné vyjádření se zdůvodněním nepřevzetí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARAGAN 22:15:01 20. 01. 2009
default.png
jo VEO Kongreska to je kapitola sama pro sebe. Musím se přidat -bohužel pouze a jenom ty nejhorší zkušenosti. Malá ukázka-chytli jsme drbana pro jinou součást resp. součásti po Praze a i republice. Všechny jsem obvolal, domluvil postup a šup s ním do CPZ. A byl problém. Drban měl u sebe i cizí doklady, karty, VŠ diplom(padělek) atd. Původně v tom nikdo z nás-rozuměj MOP neviděl problém-bylo domluveno s SKPV,že si to udělají, ale pozor pánové s CPZ v tom viděli obrovský problém a že s cizíma dokladama nám ho nevemou a šmitec. Zkrátím to-"cizí věci" jsme si odvezli zpět na MOP a drbana nám teda laskavě vzali do CPZ. Ráno telefon z SKPV, kde že ty doklady jsou. Moje odpověď, že u mě na stole kolegy dorazila a že teda chtějí doklady k sobě. Moje odpověď-není problém, ale musíte si pro ně dojet, protože já jaksi nemám lidi abych jim je nechal dovést. No a protože to byli kolegové z Moravy, kteří Prahu neznají tak se k nám prokousávali hezky dlouho a že čas omezení na svobodě letí tak to milostpány z CPZ jaksi netankuje. Udivuje mne, že oni si rozhodují co vemou a co ne. A že to jsou třeba i důkazy tak to je vůbec, ale vůbec netankuje. Já si teda myslím, že jejich starostí snad by mělo být aby drban někomu neublížil, sobě neublížil a aby nepláchl. Nic víc je snad nemá tankovat a ne hodnotit co je v seznamu věcí atd. Kauza č.2-přišel k nám panáček, že prý je v pátrání a hle byl. Všechno se udělalo jak má včetně doktora a při tom ten člověk prohlásil, že má nemoc (již si nepamatuji jakou) a že musí držet dietu jinak zkolabuje (pokud si pamatuji tak nesměl sůl a ještě něco). Nebyl problém doktor uvedl chopen cely a za jakých okolností a ten člověk si donesl i své zvlášť vybrané jídlo (vše ještě zabalené)ale pozor-lordstvo CPZ nás s jídlem odpálilo a šmitec. Tak ten človk šel do cely bez svého jídla protože jsme si ho odvezlisebou na MOP. Zde byla pakárna č. 2, protože jsem musel napsat sálodlouhý úz ve kterém jsem popsal co a jak a hlavně že jídlo bylo ekologicky zlikvidováno vzhledem k lhůtě trvanlivosti a době omezení na svobodě a bla bla bla. Ekologická likvidace ovšem spočívala v tom, že jídlo letělo do popelnice. Fakt mě dojímá k slzám CPZ Kongresová. A i přes stížnosti mého VO stalo se něco? Ne, vůbec nic. Prostě si jedou po svém a nazdar bazar.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FAIRNESS1984 20:05:21 20. 01. 2009
default.png
ja jsem byl na VEO na praxi. A musim souhlasit s tim, ze nekteri se chovaji hrozne, zvlaste k sluz. mladsim kolegum. Ale na druhou stranu, jsou tam lide, na ktere rad vzpominam. re kulhos: no s tim nahnanim do ulic bych v nekterych pripadech nesouhlasil a myslim ze je dobre, ze jsou zavreni ve sklepe na Kongresovce;-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KULHOS 18:13:30 20. 01. 2009
default.png
Nevim jak ostatní, ale ještě v době kdy jsem sloužil v Praze a jezdili jsme převozy, existovala tam určitá šichta - parta lidí, co dělaly se vším zle, dokonce na nováčky byli tročku víc než jenom oprsklý, snažili se jim velet a nebojim se říct že padla i sem tam nějaká nadávka, ještě že jsem pryč z Prahy a nemusim se tam na ty jejich otrávený ksichty dívat, měli by se zamyslet jestli práce kterou dělaj je ta kterou chtějí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio