Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Pohotovostní Pořádková Jednotka - PPJ PRAHA

-----!!!!!Pohotovostní Pořádková jednotka!!!!!----- Pohotovostni Poradkova jednotka dela nábor prvnich členů, naše jednotka se zabýváme Pořádkovou činosti a preventivni přednásky a ukazky. snažíme se vytvorit klub lidí kteří se budou snažit neco naučit a pomoct dalšim a aby jim ukazali jakou cestou se dat. vystroj a vyzbroj je totožna jako u SPJ PČR. Naše jednotka je registrována jako Občanské sdružení. Akce probihaji.: cviceni,taktika,dětske dny probíhají s preventivni skupinou HL.Prahy,přednásky na školách.atd. takže kdo má zájem tak napište a my se vám ozveme. !!! tento klub je ve stadiu založení a pomalu se rozjíždí !!! Věk.: 18 let. email.: policie.p.patrik@email.cz
PPJ-PRAHA :: Datum založení: 28. 01. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio