Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

"Znovupřijetí" k PČR

Zdravím všechny, měl bych menší dotaz: Byl jsem v roce 2006 přijat k PČR, v listopadu jsem prošel "přijmačem" následně absolvoval 3 učební bloky ZOP. Bohužel z mnoha důvodů jsem po těchto třech blocích ukončil sl. poměr. Došlo mi, že jsem udělal hloupost a začínám zjišťovat, že mi práce u PČR chybí... Jaké jsou možnosti znovupřijetí? Musel bych znovu projít celým přijm. řízením? (nebráním se tomu...) Bere se nějaký ohled i na tak krátký "pobyt" u PČR? Vím, že na tyto otázky bych dostal odpovědi u personalistů, ale chci se zeptat právě Vás, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti. Za každou odpověď moc děkuji.
HANYS-83 :: Datum založení: 21. 01. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 23:07:39 13. 02. 2009
default.png
Cože ti chybí? Chtěl jsi říct jistota výplaty každého patnáctého, ne? K policii zpátky? Nikdy!!!! Práce u policie je atraktivní, zajímavá, prospěšná, můžeš pomáhat lidem... ale ne u PČR se současným bolševickým vedením, kde jeden lump ví jak ten druhý fixluje s procenty objasněnosti a pomáhá drbanům aby dostal svoje odměny nebo jak si tahá podřízené na stavbu, jak si svojí funkcí pomáhá k různým osobním požitkům nebo jak oprašuje sekretářku.. Jak píše takový do novin o tom, že nemůže podřízené přesvědčit že mají pomáhat a chránit, když ovšem sám do té doby aktivně drtil podřízené na počtech jakýchkoliv čárek. Já tam šel drbany odklízet slušným lidem ze života do báně a ne je ještě poslouchat!!! Dneska ti největší prevíti, co vykazovali nejhorší výsledky ve vedení a co tam zůstali jenom proto že je kryli další jim podobní velí oddělením vyššího typu, kde to jde přesně tam, kde to bylo na jejich předešlých působištích. Specialisté na demoralizaci úplně všech, kdo chtějí aktivně makat. Nikdo nemůže myslet vážně to, že mu práce u policie chybí. Protože kdo dělal a nechtěl si špinit ruce, dostal přes pracky. Co může chybět je pohodlí života líného vyžírky u policie, ale ne práce. Té je v civilu i dneska kam se podíváš dost a za větší peníz. Bavíme se o práci, ne o flákání se.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KULHOS 21:17:25 24. 01. 2009
default.png
Sám jsem jednou odešel a pak se vracel zpět. Jak už popsali jiní, nebyl v tom problém, trošku jsem si pobrečel že chci zpět a nic jinýho mě nebaví a šlo to. Přijímačky jako nováček, všechno znovu i ZOP, a dokonce mi započítali i praxi to, že jsem dřív dělal u PČR. Žádost jsem podal přímo na ředitelství jedné Prahy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANYS-83 09:34:12 22. 01. 2009
default.png
johnyjfk: Díky za podporu... Opravdu vím, že jsem udělal blbost... Šel jsem zpět do soukromého sektoru a to byla opravdu chyba... Pravdou je, že policejní práce, leč jsem se nedostal do výkonu víc, než na měsíc před ZOP, mi chybí. Jak říkáš, sypat popel, to snad pomůže. Myslíš, že to, že jsem byl u PČR (leč jen chvíli) mi teda může přidat k lepšímu či naopak? Dík za odpověď. Hanys

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 04:44:26 22. 01. 2009
johnyjfk.jpg
přesně jak píše 727 j a dokonce jeden čas se k tomu vyjadřovalo i PP PČR - tedy dávalo k tomu svoje stanovisko. Do žádosti PČR uveď a nasypej si trocha popelu na hlavu, že jsi udělal chybu, že jsi své rozodnutí změnil a žádáš o znovupřijetí z těch a těch důvodů -- zajímavá práce, finyční zabezpečení sebe rodiny a po úspěšném absolování testů( psycho, tělocvcik, zdravo ) by Tě měli přijmout zpět. Držím palce a ať Ti to vyjde.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 727J 11:12:38 21. 01. 2009
default.png
Všechny testy musíš absolvovat znovu a pokud je splníš, tak se dostane tvá žádost na stůl důstojníkovi s personální pravomocí a ten pak rozhodne o tvém případném znovopřijetí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio