Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Prevetivní prohlídka

Zdar lidicky Nevite nekdo jak je to presne s preventivni prhlidkou u PCR. Mam lekare ve svem bydlisti,ale na preventivku musim k doktorovi PCR,ale ten mi rekl, ze me nezna a ze chce zdraviotni dokumentaci. Me to prijde nejake divne, v zakone je to trochu jinak? za 1. Zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost (1) Zdravotní způsobilost občana posuzuje zařízení závodní preventivní péče13) na základě výpisu ze zdravotnické dokumentace registrujícího lékaře, výsledku lékařské prohlídky a dalších potřebných vyšetření. Proti lékařskému posudku o zdravotní způsobilosti může podat občan návrh na přezkoumání vedoucímu zdravotnického zařízení.14) za 2. (1) Zdravotní způsobilost příslušníka posuzuje zařízení závodní preventivní péče13) při lékařských prohlídkách. Proti lékařskému posudku o zdravotní způsobilosti může podat příslušník návrh na přezkoumání vedoucímu zdravotnického zařízení.14) Ja se prece ridim tim ze jsem prislusnik.
MONETG :: Datum založení: 22. 01. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FESOF 20:17:56 22. 01. 2009
default.png
A jak jsi teda dělal minulou preventivku?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MONETG 18:38:12 22. 01. 2009
default.png
Jsem u Policie od roku 2004

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SCOTISH 15:22:54 22. 01. 2009
default.png
Ahoj nevím zda jsi nováček či ne , ale u nováčků ti dají papír na zdravotní dokumentaci a ten ti obvoďák vyplní a os tím jdeš k doktoru k PČR a tam tě došetří popř někam ještě pošlou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio