Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

přijímací řízení

Dobrý den, opravdu mám velký zájem pracovat u policie, ale asi mi není přáno. 3x jsem to zkoušela u MP, i když jsem prošla všemi částmi výb. řízení, nebyla jsem vybraná. Žádost k PČR jsem si podala v polovině června loňského roku. Vzhledem k tomu, že mě personalistka ujistila, že je policistů podstav a tudíž stačí splnit fyzické, psychologické prověrky a zdravotní prohlídku, jsem se začala těšit, že to konečně vyjde. V nejbližších možných termínech jsem zvládla fyzičky a psychotesty a čekala na prohlídku, ale bohužel najednou byl stop stav a musím počkat, až se uvolní místo. Nechci to vzdát, jsem ochotná i dojíždět do jiného okresu (např. PR,OL,PV,ZL). Nevíte někdo, jak to tam vypadá s volnými místy a jestli musím znovu podat žádost v těchto městech a absolovovat testy? Máte s tím někdo zkušenost? Díky za každou radu. Mimochodem, ozve se mi někdo, kdo dělal 2.9. 2008 v Olomouci psychotesty?
PRUSLIK :: Datum založení: 23. 01. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TOMYY 01:48:36 31. 01. 2009
default.png
Pokud nejsi z Prahy, tak si dobře rozmysli, jestli tam skutečně chceš nastoupit, protože je těžké(téměř nemožné) se nechat později převelet do jiného okresu(např. Severní Morava). Je pravdou, že ani převelení z útvaru na útvar v rámci okresu není jednoduchá věc. Pokud toto budeš chtít udělat, tak Ti dá vedoucí podmínku, ať za sebe najdeš náhradu. A najít za sebe náhradu je v mnoha případech spíše zázrak.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PRUSLIK 20:50:29 28. 01. 2009
default.png
Nechápu, jak můžeš soudit někoho, o kom nic nevíš. Asi, kdybych neměla opravdový zájem pracovat u policie, tak už se na to dávno vykašlu a místo chození do posilovny, běhání a pocení u kliků si raději lehnu, nemyslíš? Kdo jde na fyzické a neudělá ani deset kliků ( a takoví tam také byli), tak prosím, ten to zkouší. A můžeš mi říct, kde kromě Prahy nabírají? Dnes jsem byla na personálním a na severní Moravě momentálně volná místa nejsou. K MP mě nevzali ne z důvodu, že bych něco nesplnila, ale pro velký zájem, na 1-2 volná místa se nás u fyziček sešlo tak šedesát a logicky nakonec vzali muže.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZVOPK 14:18:02 28. 01. 2009
default.png
tak tebe třikrát nevzali k obecní ochrance a tak to zkoušíš k PČR. Proč ne, ale nechápu, proč tam chceš jít? Vlastně už vím, protože prostě nabírají. Hodnota takového nováčka, který je motivován stejně jako ty je 0 ( nula ). To ti taky ten personální měl říct, ale on má za takový ovce body do hodnocení. Naplnil jsem stav, je jedno, že to "ničím", ale mám plno a jsem nejlepší personalista.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANINA 17:19:59 24. 01. 2009
default.png
mozna to bude tim, ze je dost lidi na ZOP. tim padem budou pak 3TT obsazeny(a proto ten stop stav). jedine, co ti mohou personalni nabidnout je 4TT,5TT..atd, ale tam uz je potreba mit odslouzeno par let a nebo mit VS. takze vyckej, mista urcite budou. behem ZOP se vzdycky nekdo najde, koho to nebavi a na utvar tedy pote nenastoupi.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PADYS 10:31:03 24. 01. 2009
default.png
Snad by bylo dobré se poptat přes personální oddělení, je to divné, policistů je stále málo. Jedině, že by jsi chtěla jít na malý město, tam se místa málo uvolňují, ale ve velkých městech místa jsou. Musíš to zkoušet, za zeptání nic nedáš. Držím pěsti.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio