Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nástup 1.2. Brno

Zdravím, chtěl bych se zeptat budoucích kolegů, kteří mají nastoupit v únoru do Brna, dostali jste už dopis s pokyny k nástupu, který měly personalistky odesílat v půlce ledna?Děkuji za odpověd :-)
HANS82 :: Datum založení: 26. 01. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUCI402 21:02:21 26. 01. 2009
default.png
Rozkazy chodí doporučeně na adresu bydliště? Já čekám na rozkaz do Hrdlořez, ale už je na to jen týden, tak si říkám, že na mě asi zapoměli :) je tu někdo kdo taky nemá ještě nic na nástup na ZOP Hrdlořezy?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVID 18:35:15 26. 01. 2009
default.png
mám stejnou zkušenost.Dnes mi bylo řečeno že to právě odeslali,takže tak do středy to máš.Třeba se potkáme na ZOPce

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PADYS 14:36:48 26. 01. 2009
default.png
Já tam dnes volala, dneska to šlo z personálního na poštu, tak by to mělo přijít zítra nebo pozítří. Dělají nám to napínavé:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio