Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PMJ a honičky

Moc děkuji za pomoc PMJ, kdy nám vlastně nikdo nepřijel pomoc s honičkou 27.1.2009 v době mezi 21:45-21:55, kdy jsme proletěli značnou část Prahy a nikdo nepomohl, zvláště ta policejní Fabie co jsme minuli na Argentinské, ani se neobtěžoval zrychlovat. Tito kolegové by se měli zamyslet v čem že to vlastně jeli. Vozidlo kradené, řidič při honičce naboural jiné auto a přesto ho to nezastavilo, prostě asi měl důvod, škoda, nechci nikomu krom té jedné hlídky nadávat, snad to vyjde příště.
KULHOS :: Datum založení: 28. 01. 2009 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TOMY 18:14:54 03. 02. 2009
default.png
Někde jsem četl, že po ošetření normálně odešli a odjeli policejním autem, takže snad nic vážnýho...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MEDIC 17:39:16 03. 02. 2009
default.png
Nevite jak jsou na tom ti 2 z dnesni honicky a jestli se pravda shoduje s medii ?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KULHOS 11:59:52 31. 01. 2009
default.png
Kolegové děkuji za odpovědi, jen sem asi opoměl podotknout že jsem středočech a neznám kanály a nemám možnost příposlechů, vzhledem k tomu že jsem z jinýho krajskýho oddělení, zprávy také čtu, ale když potkám jednu hlídku co staví auta, poděkování kolegovi za plácačku přes okno pachatele, která ani nedala echo že tam na něj řvu z megafonu aby to ostatní věděli a a druhá hlídka ve fabii, která jakoby nás ani neviděla, to mě trošku štve, pak tady mluvte o čemkoliv chcete.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 11:47:18 30. 01. 2009
default.png
Tohle všechno já vím, ale určitě víš, že tohle je pouhá teorie. Vím jak funguje "nouzák" na RDST. Měl jsem na mysli spíš to, že by mohl operační města jedním voláním prostoupit všechny kanály v podobných případech ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 04:50:48 30. 01. 2009
johnyjfk.jpg
osoudný den se hlídky PMJ a nejen Ty zůčastnily všech třích honiček, první byla Hloubětín krádež OA a dva " drbani ), druhá byla Vinoř --Satalice- Hočo Počo na místě hlídky 2 xPMJ a 3 x MOP 1 " drban" a fet a nakonec Chabry Praha Poděbradská několik hlídke PMJ, L 158 a 3x MOP a dva " drbani" . Myslím si, že ve všech třech případech všichni podílející se policisté a je jedno zda MOP, PMJ, 158 odvedli svoji práci na 120 procent a to i přesto, že v 3 případě byl zraněn jeden z našich kolegů ( zlomená ruka).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 04:43:21 30. 01. 2009
johnyjfk.jpg
kolego každá matra má možnost nastavit příposlech, tedy např. když povalím na Prahu 8,3 mám náš kanál OS a příposlech 53 tzn. kanál operačního 3 a tím, že když jde relace u nás tak má vyšší prioritu. Za další každá vysílačka i ruční RDS ,á tzv. tlačítko nouze, totot když je zmáčknuto tak to v určitém okruhu cca asi 5 km všem na RDS vyskočí alarm SOS. Tvůj operační, když si řádně plníš svoji hlásnou službu Ti nasměřuje posily na msíto, kde jsi zmáčkl tíseń popřípadě ho podpoř otevřeném kanalá : Potřebuji posily Koněnvova útok na PI nožem, zbraní, 3 agesivní UK či tak a myslím si, že někdo určitě přifrčí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu M4RTIJN 00:18:42 29. 01. 2009
default.png
mohlo to být ořd, tam co vím fábky ještě jsou...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 17:02:52 28. 01. 2009
default.png
no nevim cos potkal, ale PMJ urcite ne. PMJ v soucasne dobe uz nedisponuje nicim jinym nez dvojkovejma oktaviema v novejch barvach s turbem a dvema nebo trema dvojkovejma oktaviema sestnactistovkama v starym provedeni pro zacatecniky. plus dve stary turba s lukem.. fabie tam neni ani jedna.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 16:07:50 28. 01. 2009
default.png
Nechci se kolego nikoho zastávat, ale jak jistě sám víš v PZE funguje poměrně dost policejních složek, obvykle každá má svůj vlastní kanál a obvykle se také někomu zodpovídá. Také se mi už několikrát stalo, že jsme někde byli a najednou tam, třeba z ničeho nic, "přiletělo" několik aut PMJ i s MOP nebo 158 na majáky, oči navrh hlavy a my o ničem nevěděli:-( Taková je bohužel situace. V jedné ulici se může dostat do sr....ček pěší hlídka MOP, o dvě ulice dál pojede např. vozidlo PMJ, kluci z OS nebo plný auto SPJ a vůbec se to nemusí bohužel dozvědět:-( Měla by existovat možnost, jak prostoupit nějakým způsobem všechny kanály, aby na místo mohl jet, kdo má ruce a nohy. Ale tak to bohužel není:-/ ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio