Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Převedení policistů ODN Praha

Tak jsem se doslechl, že policisté ODN Praha budou převedeni k dohledu apod. Nikdo z vedení se k tomu nechce vyjádřit, je to škoda. Mělo by jít snad o několik desítek policistů. Pokud to je pravda, je škoda, že k tomu dojde. V době, kdy se konečně nehody v Praze mohly začít vyšetřovat řádně a v klidu a kdy konečně na ty lidi mohl být čas tak nebude a opět se s množstvím nehod posuneme někam před 1.1.2009, případně se tam zbylí kolegové přesunou. Pokud to pravda není, tak to v Praze konečně bude vypadat jako všude jinde. Ještě ta služební technika kdyby se zlepšila.
BLOCKED717 :: Datum založení: 28. 01. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BLOCKED717 21:01:43 30. 01. 2009
default.png
A co jsem chtěl ještě dodat, že když nebude tolik nehod, i když budou přestupky, které se jistě vykazovat nebudou, bude méně práce pro policisty ODN v celé republice. A to znamená odejití, přeřazení, časem nižší platová třída, pro OVDN to taky jistě bude mít dopad v podobě nižší třídy a také úpravy požadavku VŠ. Vše k tomu v tomto bordelu spěje. A že mi někdo napíše, že nás vedení nemůže přeřadit, převést, přeložit jinam? Ať už se jedná o místo nebo platovou třídu? Nemysli se kamaráde, první chyba, napiš si ÚZ, druhá chyba, trest, třetí chyba = civil a je to. Taková je praxe!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BLOCKED717 20:57:18 30. 01. 2009
default.png
Tak je to již jisté. Vedení ODN Praha a myslím, že je to nápad od nejvyššího vedení DI, chce uměle snížit počet dopravních nehod v Praze. jsem velmi zvědav, jestli je celé nařízení platné v celé republice. Je to jistě proto, aby se nový šéf DI mohl chvástat tím, jak za rok, co za rok, již za únor dokázal rapidně snížit počet dopravních nehod v Praze, ne li v celé republice. Je to velmi jednoduché. DN se škodou do 100 tis. již nesmíme řešit jako dopravní nehodu, ale jako přestupek. To znamená, že ať jsou účastníci nehody dohodnuti na zavinění nebo ne, vyplní se v LN jen jakýsi krátký formulář a tento se, v případě nedohodnutí se účastníků na místě DN, odešle na Magistrát. U přestupku bude číslo jednací na přestupek, nikoliv na nehodu = není nehoda = snížení nehod, ale ve skutečnosti to nehoda je, ale jen se tak nevykazuje. To je tak chytré až je mi z toho smutno. Když Polici rozesrat, tak pořádně!! To je asi heslo vedení. Nejlepší na celé věci je skutečnost, že nikdo od vedení dolů neví, jestli k nabraným přestupkům do 100 tis ( na místě / Magistrát ) dělat fotky, výslechy, náčrtek, plánky. Opravdu BORDEL je u Policie a závazné pokyny jsou nad zákon. Jen nevím, jak to vysvětlím účastníkům, že nás vpodstatě zákon nezajímá, neboť mám závazný pokyn na řešení nehod a tudíž jim nehodu se škodou do 100 tis. kč. nemohu psát jako nehodu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio