Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Neschopnost nováčků

Dobrý věčer. Toto je můj druhý příspěvek k práci u policie. Spousta z Vás mi do komentářů napsala, že příprava je na prt. Já Vám řeknu svůj osobní příběh. Kluk 22 let nastoupí do firmy na hodně solidní místo. Je to štěstí a obrovská náhoda pro člověka, který po dvou a půl letech nechal vysoké školy. Jak to vypadá: Nikdo si Vás ani nevšimne. Dostal jsem vývojové prostředí manuály o počtu tisíc stran. A tři týdny jsem studoval sám. První měsíc se mi ředitel řekl, že mi dá jednoduchý projekt. Já ho s nadšením a najivitou vzal. Do té doby jsem nevěděl, co pro našeho ředitele znamená výraz jednoduchý projekt. Obvykle první projekt člověk ve firmě dostal po půl roce. U mě to tak nebylo. A to z toho důvodu, že bylo hodně práce málo lidí. Já vím, že cena zdraví je nevyčíslitelná. Nicméně, pokud bych tento projekt spackal tak jsem si jednoduše vyčíslil, že s podepsanou hmotnou odpovědností ani pokud bych měl dvojnásobek průměrného platu v čr bych nebyl schopen takovou částku uhradit. A tet si to vemte JÁ 22 letý ucho v externí firmně mám poroučet chlapum, kteří jsou staří jako muj otec. Berou mě tam jako člověka co o tom ví vše. Říkám Vám, že půl roku jsem vůbec nevěděl o okolním světě. Šest dní v týdnu práce. Sedmý den nonstop spánek. O práci jsem přemýšlel všude na toaletě ve sprše v autě v autobuse v bazénu. Nevnímal jsem okolí a prakticky pořád přemýšlel. Nakonec jsem ho dokončil a okamžitě jsem dal výpověď. Ješte jsem zapomněl říci, že mi občas vypomáhal namachrovaný kolega, který mě tak maximálně pokud jsem mu volal, že je nějaký problém a ještě třeba v jeho konstrukční části mě poslal doprdele a svedl to na mě hajzl. To je realita civilu. Takže u práce u policie je alespoň nějaká příprava a řízená praxe. Možná už někteří pochopili, proč svou přípravu na příjmací řízení nechci podcenit a nechat osudu. A podotýkám nejsem na úřadu práce, drogy jsem nikdy nebral, občas piji jen pivo a má fyzička není tak excelentí už jen z toho důvodu, že jsem se živil hlavou a na nějakou sportovní relaxaci, když jsem dělal tu práci jsem neměl ani čas ani pomyšlení. O peníze mi nejde. Moje největší výplata, kterou jsem měl bylo 30cet čistého, ale ani za tuto sumu mi tato práce nestála a odešel jsem.
INDEPENDENT :: Datum založení: 28. 01. 2009 :: celkem 10 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KULHOS 00:53:02 01. 02. 2009
default.png
Chceš uspět, dobře si pročti co tě čeká na stránkách mvcr.cz nebo policie.cz, tam najdeš info ohledně náborů, jestli se cejtíš s fyzičkou na nule jdi si k večeru zaběhat nebo zamakat na hodinku do posilovny, a u psychologa nikdy nelži a pokud nevíš, přiznej to že nevíš, oni by na to stejně přišli, pak by tě nemělo nic překvapit. Když projdeš, přeju hodně štěstí a pevný nervy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu INDEPENDENT 13:13:16 30. 01. 2009
default.png
IQ a testy osobnosti Philip Carter

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOSE 23:40:51 29. 01. 2009
Jose.jpg
to Independent: Můžeš mi prosím tě napsat jak přesně se ta knížka jmenuje popř. i autora. Díky to scotish: Přesně tak úplně s tebou souhlasím

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SCOTISH 20:05:56 29. 01. 2009
default.png
Nevidím nic špatného na přípravě, ať už u psycho nebo fyz. testů. Já jsem si žádnou knihu nekupovala, ale půjčila jsem si z knihovny nějaké psychotesty na logické myšlení apod. né proto, že bych neuměla logicky myslet, ale spíš proto abych věděla co mě zhruba čeká. Pro člověka, který dělá rukama nebo má myšlenky někde jinde než u logiky ,tak je to dobré alespoň v tom, že bude vědět co má dělat ,co se po něm chce , když neví co ho čeká. A navíc je zde spousta jiných testů, které i pobaví.Na fyzické se nemusí připravovat člověk aktivní, ale je zde opět slabá vyjímka, která si třeba nevěří či chce dát dobrý výkon, a proto se řádně a důkladně připravuje. Je fakt, že chlapy jsou v tomhle asi určitě lepší než ženský a tak je to pro ně hračka - né pro všechny. A pořád je lepší se setkat s člověkem co se připravuje a o tu práci stojí než s lemplem co to dá raz dva a nemá ani chuť a ani radost z této práce u PČR. Takže doufám, že nikoho neuráží příprava nás nováčků.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu INDEPENDENT 19:38:36 29. 01. 2009
default.png
Já jsem si koupil nějakou knihu kde byly testy všeobecných studijních předpokladů atd. Najdeš to v každém knihkupectví.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOSE 14:22:23 29. 01. 2009
Jose.jpg
to Independent: Já ti držím palce ať ti to vyjde.Ti co tam už jsou tak říkají že je to úplná sranda, ale pro toho, kdo tu práci chce dělat už od malička tak pro to udělá všechno.Já se taky připravuji na tšlesné a nechci nic podcenit. Jak se připravuješ na psycho? Koupil sis nějakou knížku nebo je něco i na netu? Díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 13:24:19 29. 01. 2009
default.png
Ale u téhle práce Tvůj psaný projev uvidí poměrně dost lidí a nedělalo by Ti to moc dobrou vizitku a nejen Tobě:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu INDEPENDENT 11:01:11 29. 01. 2009
default.png
Já vím není to ono :o) česká gramatika to byla moje slabá stránka vždy :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 09:38:07 29. 01. 2009
default.png
Drž se chlape a hodně štěstí:-) Ale nedá mi to, abych si trochu nerýpnul. Trochu ještě zamakej na mateřštině:-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HARTL24 22:58:08 28. 01. 2009
default.png
Nechápu, proč ho někteří z vás buzerujete. Ano, je pravda že tolik jako on se na testy (ted mluvím o psycho) připravuje velmi málo lidí. Ale co vůbec nechápu je, že tady někoho ,,neberete´´ proto, že se připravuje na testy fyzický, i když stojí za houby. Každý chce získat co největší počet bodů. Když nastupuji někde na školu, třeba na střední nebo vysokou, taky se připravuju na příjmačky. Tak proč je někdo horší jen proto, že se připravuje?? Bohužel, znám lidi, kteří se na tyhle testy (na psycho ne tak intenzivně) připravovali několik měsíců a bohužel se nedostali. A znám taky lidi, kerým byla práce u PČR u pr**le a, nijak se nepřipravovali a dostali se (stejnak za pár tejdnů odešli). Když má chlapec zájem, snahu tak ho určitě nebudu shazovat a podpořím ho!!!!!!!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio