Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jak k policii

Zdravím všechny.Minulý rok jsem odmaturoval na gymnáziu, tenhle rok si dodělávám angličtinu na jedné soukromé škole a koncem června na již zmíněné škole končím. O tom, že bych chtěl vykonávat policejní činnost vím již dlouho, ale stále mi vrtá hlavou jaká cesta by byla ta nejlepší. Nevím, zdali by bylo moudřejší nastoupit ihned do policejního sboru a třeba časem si při práci dodělat nějakou školu( třeba vošku na Trivisu nebo bk. na Policejní akademii), nebo si napřed zkusit udělat některou z těch dvou škol a pak teprve k policii jít. Prosím všechny, co o tom něco vědí, nebo s tim již měli nějaké zkušenosti o radu, či názor. K policii bych chtěl jít určitě, ale potřeboval bych nějaký impulz, abych veděl jak začít, nebo kterou cestou jít. Za všechny rady mnohokrát děkuji...
TOMAS2 :: Datum založení: 31. 01. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SKAI 20:12:30 29. 02. 2008
default.png
Dodelat skolu u PCR???Noooo ty nesmyslne reci o kariernim postupu u PCR neber ani trochu vazne...u nas to vypada tak, ze kdyz si z volna tu vysokou udelas, tak pak ti tvuj nadrizeny znemozni prestup do vyssi plat.tridy a oduvodni to tim, ze je nas malo...atd. Takze skolu si dodelej ale u PCR???No ja kdysi vedet co vim ted, tak bych to nedelala!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 13:07:52 17. 02. 2008
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Ahoj. Pokud mohu radit, tak vol raději VŠ. V případě nouze Ti umožní minimálně akcelerovaný kariérní postup (VOŠ nikolv). Můj názor je ten, že je lepší jít k PČR nyní a VŠ si dodělat při zaměstnání. Má několik výhod: - nedostaneš-li se nyní - múžeš později opakovat. - Když příjdeš až po škole, budeš si myslet, že všechno musí jít rychleji. Budeš také starší a zřejmě Ti nebude imponovat, že musíš být několik let dole - Pokud budeš studovat při zaměstnání, tak budeš mít alespoň určitý přísun peněz. - Dle mého názoru je leší začít na ulici. Člověk tam nemusí být deset let, ale i za dva roky se dají nasbírat zkušenosti, které mohou případnému zpracovetli bo dokonce vyšetřovateli výrazně pomoci. (2 roky je absolutní minimum bez ZOP). - Když budeš pracovat a studovat zároveň, tak můžeš mnohem lépe vyzrát v opravdového policistu. Pokud budeš chtít vědět víc, tak mi můžeš napsat na mail. P.S. PRáce policisty je zajímavá a má svůj charakteristický ráz, ale nemysli si, že všechno jde hned, a že seriálově atraktivní pozice jsou jednoduché a přitažlivé i ve skutečnosti. Např dobrý kriminalista se může časem (nekolik let)dostat k atraktivnímu příadu, ale dělá na něm dlouho, a taky je kolem dost administrativy, takže kolikrát dobrý polda ztratí rodinné zázemí (pak si musíš zvolit sám, co je pro Tebe v životě cennější)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 14:05:38 31. 01. 2008
default.png
Doporučuji prostudovat více diskusních příspěvků a článků na těchto stránkách. Již mnohokrát se zde toto probíralo. Pod každou diskusí, nebo článkem je mnoho příspěvků k danému tématu. Zde platí - KDO HLEDÁ, TEN NAJDE

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 11:50:28 31. 01. 2008
Bajras.jpg
doporučit a zároveň máš oporu v rodině, která se o tebe "postará" během studií, tak studuj, studuj VŠ. Dodatečně je při práci a vlastní rodině vše mnohem složitější a problematické, takže vystuduj vhodnou (využitelnou u bezpečnostních složek) VŠ a pak teprve přemýšlej nad vstupem k PČR.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio