Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

kolik jeste volnych mist

kolik je jeste volnych mist u PCR,slysel jsem famy ze uz sou plne stavy
OTA :: Datum založení: 03. 02. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PAWELEK 09:14:42 04. 02. 2009
default.png
A to si myslím, že je to nejhorší, co můžou udělat... Práce u firmy není to samé, jako kdekoli jinde...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIK_88 09:09:51 04. 02. 2009
default.png
já nikoho neobviňuju.náborová kampaň jde mimo mě a i kdyby žádná nebyla tak bych k policii chtěl nastoupit ať už po vysoké škole která se mi nevyvedla anebo teď.hodně lidí to ale vidí tak že u policie budou mít své jistoty a budou to brát jako kdyby pracovali kdekoliv jinde hlavně ať mají nějakou práci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 09:02:14 04. 02. 2009
default.png
Já osobně se za sběr nepovažuju... Ono, žádost o přijetí jsem podával v říjnu předminulého roku a nastoupil jsem až v červenci, takže jsem si taky počkal, ale nevidím v tom nic špatného - CO NIC NESTOJÍ, ZA NIC NESTOJÍ;) takže pokud někdo chce tuto praci dělat, klidně si počká;) pro mě je práce u PČR ctí;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIK_88 08:33:36 04. 02. 2009
default.png
Jo to je taky možnost.Tady se to fakt dá nazvat sběr.Ale na personálním mají taky fofr když kamarád čekal 4 měsíce na to až mu řeknou že by mohl jít do prahy.Doufám že se to nějak projeví na kvalite místní policie i když nevím nevím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 07:43:25 04. 02. 2009
default.png
Nemyslím si, že by na personálním v Ostravě nestíhali...ono existuje něco jako tabulky pro daná oddělení...a pokud jsou 2TT plné, tak Tě prostě nemají kam dát... Až se lidi vrátí ze škol a půjdou do 3TT, tak určitě volná místa budou;) přeju hodně štěstí v Brně;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIK_88 22:57:38 03. 02. 2009
default.png
já jsem z ostravy a od 1.března doufám bych měl nastoupit v brně jen co si vyřídím něco na personálním.plno určitě není ale když jsem chtěl podat žádost tak mě vykopli že už mají plno a hned mě směřovali na prahu což jsem hned odmítl a podal si žádost v brně ke kterému mám kladný vztah.tam kde teď neberou spíš nestíhají odbavovat zájemce než aby měli plné stavy.samozřejmě že to nakonec odnese človek který se na práci u policie připravuje a není to pro něj jenom práce aby nemusel být na dávkách.takže asi tak.ale v praze je těch míst dost tam se všichni vlezou:-))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio