Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Označení SDP dopravní policie?

No nevím co si o tom myslet, ale proč by měly auta dopravky být nějak speciálně označena? Připadne mi to jako další zbytečné vyhazování peněz, které můžou být použity třeba na platy... Co na to kolegové dopraváci?
PAWELEK :: Datum založení: 04. 02. 2009 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZELENA-SVESTKA 21:49:56 02. 04. 2009
Zelená švestka :-).jpg
vím jaký znak by mohli mít. Něco v takovém stylu jako mají RCP. Mají tam psí hlavu (tradice Psohlavců). Dopravka by tam mohla mít žampión. Všichni ví že se jim tak žíka a hned je to napadne že je to dopravka. Jedná se samo o humor. Práci čest a kluci: víc do ulic a pěšky! :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BLESK 21:06:21 08. 02. 2009
default.png
Jaké odlišování. Vždyť už dávno odlišení jsme, těma našima krásnýma popelářskýma bundama, které jsou hned jak od prasat Stačí si párkrát zapnout pásy a je špinavá jak čert. Lidí to ještě neví, ale přece se stačí podívat na košily, na bundu, na čepici, na opasek, atd., atd.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 09:30:59 04. 02. 2009
default.png
No jenže tím by se ještě více umocnila agresivita řidičů, ne? Když vidím, že to nejsou dopraváci, tak můžu jet jako prase? To je trochu divné... Já bych to nechal jak to je, ať jezdí jako lidé, ne jako prasata...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 09:22:42 04. 02. 2009
default.png
No to je přeci jednoduché, aby pirát silnic poznal, jestli to auto, které na semaforech míjí na červenou je dopravky nebo není. Např. v Praze už dost řidičů vypozorovalo, že když potkají dodávky SPJ, psovodů, Off-roady Poříčáku apod., tak jim většinou nic nehrozí ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio