Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Pomáhat a chránit ?

Nezlobte se na mě, ale k nápisu Policie dolepovat nějaké nápisy "pomáhat a chránit" mi skutečně přijde jako zbytečné. Je jasné, že každý člověk který umí číst ví že policie je tady od toho aby pomáhala a chránila a vyhazovat nějaké zbytečné "milióny" jen proto, aby se někdo zviditelnil je skutečně parodie. Ptám se všech, pomůže Vám i veřejnosti zlepší náhled na policii nápis na služebních vozidlech "pomáhat a chránit". Nebude lepší, když místo toho více zkulturní některá oddělení, kde se občan (veřejnost) bude cítit lépe. Děkuji
NIKO :: Datum založení: 31. 01. 2008 :: celkem 10 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu RODOG 15:59:47 16. 02. 2008
default.png
Asi to tady někdo špatně pochopil. To je NMV pro občany. To nééééni pro nás. Pomáhat nám -řešit,šetřit a objasňovat. Chránit nás -je nás už málo a jsme vzácní.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:36:13 10. 02. 2008
default.png
Kladivo, ty jsi tak správňáckej, že jsi na té Moravě nezůstal sloužit - je tě škoda.Když už se tak vyhrazuješ k těm bolševikům, tak jsi mohl jít na nějakou filiálku ÚDV.Měl bys výbornou kvalifikaci(podle množství odsouzených bolševiků asi jedinou).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MATO 21:13:03 10. 02. 2008
default.png
Prý uvažují o čtvercové podobě nápisu, aby byla nějaká užitečnost a mohli se zalepit rezavějící fleky na autě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 00:18:19 09. 02. 2008
default.png
aby si to přečetli pitomci, kteří na DBA řešili řidiče za chybějící zástěrku za tři sta nebo prostě jinou podobnou drobnost proto, že potřebovali dotrhat bloky. Taky by si to mohli přečíst "policisté", kteří viditelně čerstvě dotlučené ženské řeknou, aby to do tří měsíců podala na úřadu, jinak se s tím nic dělat nedá a odjedou. Dalšími adresáty by mohli být ti, kteří za noc nevylezou auta a jejich kolegové pak přes den řeší čtyři vloupačky. Pokutovatelé viditelně bloudících zmatkařských řidičů. A tak by se dalo pokračovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 17:28:18 05. 02. 2008
default.png
Prosím tě, už jsi snad zažil, že by PÁNI vymysleli a zavedli u PČR něco praktického co by ti mohlo aspoň nějak zlepšit službu??? To by jsi nesměl býti v absurdistánu. Ten nápis je právě pro ty pány tam nahoře, neboť oni už dávno zapomněli kdo pro koho tu je. A tak si to aspoň TEORETICKY připoměli

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZHNUSENY2 20:55:56 31. 01. 2008
default.png
POMOŽ SI SÁM

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RYMRAK 18:40:56 31. 01. 2008
default.png
Já osobně proti nápisům "pomáhat a chránit" nic nemám. Na zahraničních policejních vozidlech jsou také nápisy a ne jenom tohoto charkteru ale i čísla telefonu, www adresy, různé znaky atd. Neznamená to ale, že kdybych o nich rozhodoval, tak bych je schválil. Spíše bych na policejní vozidla, alespoň dopravní policie, dal reflexní pruhy nebo reflexní nápis POLICIE. Reflexní prvky totiž užívají v Německu, Polsku, Slovensku, Rakousku, Maďarsku....... no prostě všude.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 15:36:05 31. 01. 2008
default.png
Není to tak dlouho, kdy nám odstraňovali ty zmíněné nápisy z rámečků RZ. Dokonce smazali i nápisy výrobce na majáku, aby tam nebyla žádná reklama. Najednou se udělá reklamní kampaň a reklama se umístí velkými nápisy na auto. Řekněte mi, proč to najednou jde? Znamená to, že tam můžu dát jakýkoliv reklamní nápis? Jednou vám říkají, že zákon zakazuje jakoukoliv reklamu na vozidlech PČR a pak jí tam sami dají je to normální? Tak já tam nalepim McDonalds a uvidíme co strhnou. :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 14:19:11 31. 01. 2008
default.png
Osobně proti tomu nápisu nic nemám, ale na každé "prdnutí" se vydává u sboru nějaký metodický pokyn, nebo ZPPP, nebo NMV, prostě nějaké oprávnění, které musí splňovat nějaké náležitosti a nesmí (nemělo) by být v rozporu s platnou legislativou. Bohužel jsem zatím žádný závazný pokyn k tomuto tématu neviděl. Zajímalo by mne, jakou to má právní oporu. Jako příklad bych uvedl nedávný zákaz používání "reklamních" plastových tabulek pod SPZ u služebních vozidel. A když už tam můžou být ty nápisy, tak bych navrhoval na disky kol umístit nálepky s modrým ptákem. Každý kolemjdoucí pes ví, kam přesně si má ulevit u stojícího vozidla.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 12:31:28 31. 01. 2008
Bajras.jpg
některým přimopenout, proč tu jsou. Já to číst při nástupu do vozidla nepotřebuji. Vím, pro koho tuto práci dělám. Jestliže jde o kampaň, tak by se na vozidla hodilo více Přijmeme zájemce o práci u PČR - volejte 0800.....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio