Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

K jaké službě nastoupit a rozdíly

Zdarec,jsem od Hradce Králové a chystám se vstoupit do řad Policie Čr,po případném přijetí mi byla nabídnuta služba u Hlídkové služby,chci se jen zeptat,jaký rozdíl je mezi již zmiňovanou Hlídkovou službou,Pražskou PMJ a linkou 158 Díky za odpovědi
TOM05 :: Datum založení: 04. 02. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PULT 17:46:55 06. 02. 2009
default.png
V Hradci je jen jeden útvar OHS, pak už máš jen tři OOP, takže bych to viděl podobné jako v Liberci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 14:20:57 06. 02. 2009
default.png
záleží na tom, jak mají rozdělenou práci a jaké oddíly jsou ve městě fumgují. U nás na OHS v Liberci děláme úplně všechno a tudíž v pracovní náplni není žádný rozdíl mezi naší OHS a PMJ či ostatními podobnými oddíly.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio