Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jak se dostat do PMJ

Zdravim kolegy, Jsem předškolák (na ZOPku nastupuji v březnu) a moc rád bych šel po škole k jednostce PMJ v Praze. Chtěl jsem se zeptat jestli normálně nabírají hnedka po škole, či si musím nějaké roky odsloužit po případě jestli se dělají nějaké zkoušky k této jednotce nebo berou každýho. Díky za odpovědi :-)
FALLSCHIRM :: Datum založení: 04. 02. 2009 :: celkem 26 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BARRAND 21:38:08 14. 03. 2009
default.png
buď si nevidíš na h..u, nebo tady opět někdo zbytečně čeří vodu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BUBU 20:24:10 14. 03. 2009
default.png
.. někoho to třeba baví a určitě je to potřeba, ale pokud jsi mladý, sportuješ a chceš zažít nějakou akci, tak budeš nešťastný. Je to pro ty, kdo už chtějí mít klid a hlavně se moc nepředřít a takových je dost.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BUBU 20:18:21 14. 03. 2009
default.png
Novis: dost záleží na tom, jestli hlídková na konkrétním MOP jezdí po nápadu TČ, dělá ohledačky atd. nebo jestli jezdí jen 158 a nápad zpracovává ZDS. Pokud chytíš první variantu, tak budeš rád, že stíháš psát stohy papírů k nápadu.. K žádnýmu zákroku se nedostaneš nebo dost vyjimečně.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NOVIS_ 11:27:10 14. 03. 2009
default.png
tucet: Kde jsi na MOP? Měl bych nastupovat taky k MOP, s tim ,že sem nevěděl kam jako nováček jít. Kámoš řikal ,že zde čuchnu k té všeobecné policejní práci.(aby sem byl v obraze:-) Můžeš mi aspon trochu popsat práci na MOP.díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KIMIC 16:30:57 13. 03. 2009
default.png
jak se zmenil zakon ohledne prijezdu pcr k autonehodam tak ubyla potreba nehodaru, nevim jake jsou tam tabulkove stavy, ale treba by to bylo mozne nejak vyparovat. mam dojem zatim to fungovalo tak,ze kazdy obvod I-IV v ramci sveho obvodu umoznoval prelozeni, sprava prahy (ted krajske reditelstvi) zase u sebe mezi utvary, dal pak nekdy vyparovani 1:1 obvodI-IV se spravou. predpokladam ze z dopravky se k pmj a celoprazskym utvarum tolik nepohrnou, tak sehnat dopravaka co by chtel na mistni nebo jiny utvar obvodu a jit misto nej pod spravu a pod tou k PMJ. Zkus se zeptat na perstyne nebo nekoho kdo v tom dela jestli by to slo, a pak sehnat nekoho s kym byses vymenil

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TUCET 16:08:15 13. 03. 2009
default.png
taky jsem býval na OHS PIV a taky jsem zkoušel k PMJ a samozřejmě ani prd :) onehdá jsem byl ve 4. směně, kdy jsem ještě jako velitele směny zažil nynějšího zástupce vedoucího (nevim, co mají za hodnosti, myslím, že podporučíka) a jelikož jsem byl neoblíben, tak jsem šel na MOP, kde jsem dodnes a jsem zde naprosto spokojen... z vlastní zkušenosti samozřejmě mohu říct jen to, že pokud nejezdíš stále 158 či autohlídku, kde máš u obou samozřejmě příposlechy na správu, tak je to o ničem a nenaučíš se ani prd, a docela rychle bych řekl, že si likviduješ i svoje zdraví, proto pokud prostě nemáš šanci na PMJ bych ti doporučil jít na nějaký MOP, kde přičuchneš k dost věcem a naučíš se základnímu řemeslu policajtoviny... samozřejmě si sežeň co nejvíce informacích o jednotlivých MOP, kde kdo co dělá atd. ;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FALLSCHIRM 15:02:44 13. 03. 2009
default.png
Tak veškeré naděje pohasly. Dnes jsem byl osobně na základně PMJ (mimochodem je to v pěkný díře :-D) a tam mi řekli, že pokud mě nepustí šéf nemohou ani oni nic dělat. A šéf mě nepustí, takže tím bych to tady uzavřel....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FALLSCHIRM 17:26:02 09. 03. 2009
default.png
TAk opět zdravim kolegy. Věci se trochu pohnuly k lepšímu, ale nechci to ještě zakřiknout. V pátek se dozvim víc tak napíšu...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NOVIS_ 18:35:40 04. 03. 2009
default.png
Bubu a na jaký Praze sloužíš?...Nebo aspon diky za radu,ted 1.4. dělám zdravotní a mám vše.To si myslim že bude ok.Ptal sem se kámoše co je v Praze u PMJ, kam bych měl jako nováček nastoupit a on mi řikal k MOP.Je to dobrá volba?Vzhledem k tomu jak tady vidim to forum...(s tim pozdějšim přestupem k PMJ)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FALLSCHIRM 14:56:44 17. 02. 2009
default.png
SLoužím na Praze IV.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio