Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

přijímací řízení Brno

Už delší dobu uvažuji o práci u Policie ČR, na stole mi leží žádost o přijetí, chtěla jsem se zeptat, jak to v Brně chodí u přijímacího řízení, na co se připravit víc, na co si dát pozor atd. Předem díky za odpovědi.
LUCISTE :: Datum založení: 05. 02. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OTEPSLAMY 09:57:14 14. 11. 2010
otepslamy.jpg
MARTIN-CZ [2010-11-13 22:52:45]: hm, škoda. když to jesště šlo, dlouho jsem se rozmýšlela,teď už mám asi smůlu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN-CZ 22:52:45 13. 11. 2010
martin.cz.jpg
OTEPSLAMY [2010-11-13 19:43:51]: Ahoj, co vím já, tak se nepřijímají "nováčci" nikde. A co se týče odkazu na nábor, tak na webu policie.cz je napsáno následující: "Policie České republiky v současné době neprovádí plošný nábor nových policistů. Důvodem je dosažení hranice limitu finančních prostředků na mzdy." A myslím, že to nejde ani kus za kus.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTEPSLAMY 19:43:51 13. 11. 2010
otepslamy.jpg
zdravím,jsem na tom stejně, chtěla bych jít k policii hlavně z toho přesvědčení, vždy mě to lákalo,mám tam pár spolužáků a známých ale nechci se nějak vyptávat přes ně. takže mám dotaz. Víte někdo, zda je ve Znojmě pořád ještě tzv. stopstav nebo ne, protože do Brna se mi dvakrát nechce. A nějaký odkaz na nábor, formulář a tak, nějak to nemůžu dohledat.... Díky předem

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 21:35:09 08. 02. 2009
default.png
jj ja uu delal od zari lekarske testy ve VN BRNE,mel bych ted jed na pohovor co ten pohovor je vpohode?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PADYS 18:24:21 05. 02. 2009
default.png
Trvá to delší dobu, nejprve vyplníš žádost, personální Ti dá po domluvě termíny na psychotesty a fyzické testy. Jestli obojím projdeš, domluvíš si termín lékařské prohlídky. Pak budeš mít schůzku s p. Vaňkem a domluvíš si termín nástupu. Může to trvat nejmíň tři měsíce, spíš počítej s delší dobou, takže pokud máš práci, rozhodně nedávej hned výpověď. Znám lidi, kterým to trvalo i 8 měsíců, než vstoupili do řad policie.Tak pevný nervy v čekání a držím pěsti.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIK_88 08:29:55 05. 02. 2009
default.png
fyzicke a psychotesty celkem pohodka a na zdravotni si dej pozor co ti lekar napise do vypisu ze zdravotni dokumentace.mi tam napsal neco co neni uplne pravda,ja jsem s itoho nevsimala pak jsem na to dojel protoze vsichni doktori co me hodnotili to brali v potaz ze je vsechno tak jak pise a dostal jsem cecko (schopen sluzby s omezenim) takze si na ulici neskrtnu a muzu delat jenom dozorce nebo ridice nebo neco v kanclu.tim padem prijimaci rizeni ukoncim a udelam si vysokou a pak t ozkusim znovu.takze pokud jsi mel v mladi nejakou nemoc tak si dej bacha at ti to doktor nenapise jako aktualni jinak se nemas ceho bat pokud chces jit k policii z presvedceni a ne proto ze nemas co delat.mej se

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio