Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Úřad služby kriminální policie a vyšetřová

Dobrý den, mám dotazy ohledně úřadu služby kriminální policie a vyšetřování. Pod tento úřad spadá několik útvarů. Když má člověk zájem pracovat na SKPV, musí před nástupem k Policii ČR hlásit se přímo ke konkrétnímu útvaru? Mohl by někdo, prosím, přiblížit čím konkrétním se dané útvary zabývají? Jakým způsobem se člověk může dostat např. do Národní protidrogové centrály? Děkuji za Vaše postřehy.
AEGIS :: Datum založení: 05. 02. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KAPESNICK 13:27:07 06. 02. 2009
default.png
Tady mas odkaz: www.policie.cz/clanek/utvary-s-pusobnosti-na-celem-uzemi-cr-312510.aspx

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILOS 12:27:55 06. 02. 2009
default.png
Jak tady pisou ostatni a je to rozebrano do mrte i v jinych vlaknech : na ty specializovane utvary typu NPC, UOOZ atd. stejne musis mit odslouzeno, vyjimky jsem tady videl a cetl jen v podobe vysokoskolaku, kteri meli nejakou specializaci a sli tam rovnou (jednalo se ale myslim o kancl.)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AEGIS 16:31:19 05. 02. 2009
default.png
Ale já neříkám, že jít tam rovnou. Jen kdyby tam člověk chtěl, tak jestli si musí žádat o konkrétní útvar? Diskuze mám pročtený. Je tam spousta témat typu - jděte nejdřív na chodník, ale nikde tam není nic konkrétního k těm útvarům. ;o/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 16:06:53 05. 02. 2009
default.png
Ale tohle téma je v několika diskuzích rozebraný... Nevím možná to jde nějakýma kličkama rovnou na SKPV, ale každý ti řekne že seš tam pak k ničemu, protože abys tam byl něco platný/á, musíš mít nějakou praxi "z ulice"... Pár let...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARRAND 15:45:20 05. 02. 2009
default.png
proč přeskakovat základní služby??? jak říkám: je to marné, je to marné, je to marné

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio