Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zdravotní způsobilost

Dobrý večer, zbývá mi několik měsíců do absolvování Vyšší odborné školy. Chtěl bych si s předstihem dát přihlášku k PČR. Můj dotaz se týká alergie. Dočetl jsem se, že se člověk nesmí léčit poslední dva roky? Platí to? Trpěl jsem lehkou formou, tj. na jaře jsem měl týden, dva rýmu. Přestal jsem docházet na vakcíny v roce 2005, takže můj obvodní lékař má ke mne dokumentaci jen do tohoto roku. Na alergu to tenkrát neuzavřeli nějakou závěrečnou zprávou, že zastavujeme léčbu. Myslíte, že by v tom měl být nějaký problém?
COSWORTH :: Datum založení: 05. 02. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MAREKZBRNA 21:55:38 28. 02. 2009
default.png
Zdravím příslušníky i civili. V souvislosti s tímto tématem bych rovněž potřeboval poradit.Po maturitě bych rád doplnil policejní řadu,háček je však v tom,že mám revmatický zánět levého kolene,s kterým sem byl před 10lety na operaci,od té doby sem však stabilizovaný,tzn. scela bez problémů a to sportuju motokros a karate,ale to revma mi zůstane do konce života.Myslíte,že bych z tohoto pohledu mohl v lékař.prohlídce uspět? Předem děkuju za odpověď.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAVLIK 14:13:28 17. 02. 2009
default.png
Zdravotní omezení případně výčet potíží, které jsou slučitelné s výkonem povolání policisty (kladenými požadavky na jednotlivé funkce) jsou přesně vymezeny nařízením či vyhláškou. Ve Va Vašem případě problém tak jak ho popisujete není důvodem k nepřijetí k PČR. Jak sám uvádíte léčba je ukončena tedy jste dle lékaře zdráv. Vašim problémem pokud ho Vy sám neuvedete se nikdo zabývat u přijímacího řízení nebude.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio