Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ZKUŠENOSTI S NÁBOREM

Vážení panové, rád bych znal váš názor na moje zkušenosti s náborem k policii... Snažím se i přez různé překážky přihlásit ke sboru již více než tři roky, pomíjím, že jsem se setkal s názory typu že o tlusté lidi nemáte zájem nebo posměvné úšklebky náborářu, že to musím pochopit, protože nemáte tak veliké uniformy... prostě velice potupné jednání jen kvůli mé výšce a váze. ( rád bych dodal, že mne nikdy ani nepřipustili k fyzickým testům, aby prověřily mou fyzickou zdatnost) - Nicméně služební zákon se změnil a rozjíždíte nábor nových uchazečů, vyrazil jsem opět za náborem do vašich řad. Nyní už jsem nebyl označen ani za příliž tlustého, dokonce už asi máte i tak veliké uniformy ale nynější překážkou je to, že jsem studentem kombinovaného studia na VŠ. Bylo mi oznámeno, že pokud se chci přihlásit, budu muset ukončit studium protože není možné studovat při základním policejním kurzu. Podle článků v novinách a vašich vyjádření vysoké procento neprojde přez zdravotní testy, mnoho lidí přez psychické testy a pokud se k vám ( podotýkám, že kamkoliv v republice - klidně do Prahy kde je podstav nejtragičtější) je znevýhodňován i kvůli tomu, že se snaží být co největším přínosem pro policii samotnou dodělává universitní vzdělání je to důvod k nepřijetí k policii pokud se ho nevzdá a nepřestane studovat. Jsem zaměstnantem ozbrojeného sboru nicméně ne ve služebním ale v pracovním poměru. Opravdu jsem se snažil již od maturity dostat ke sboru a pokračovat jak v rodinné tradici tak v dětském snu. Nicméně po tolika pokusech jsem rezignoval absolutně na jakékoliv další pokusy. Rád bych vás požádal o názor na moje zkušenosti s náborem. A na studium jako překážku. Velice děkuji za váš čas a rád si přečtu vaši reakci. S úctou a Pozdravem Milan Jelen - prosím o rady nebo zkušenosti s náborem k policii děkuji
DROBEK :: Datum založení: 31. 01. 2008 :: celkem 24 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DENNIS 23:43:25 24. 03. 2008
default.png
S odřenýma ušima? Proboha, dnešní testy udělá i chromej... zkus si je udělat dle starých tabulek. A pak uvidíš, jestli to má cenu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENTILKA 14:39:20 24. 03. 2008
default.png
Ti dekuji za odpoved.neco takovyho jsem si chtela nekde precist nebo od nekoho slyset. jsem vcelku zvedava jak to v patek dam. alespon, ze je tady relativni moznost opravy. bo to asi udelam s odrenyma ušima nebo vubec

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENNIS 12:12:11 24. 03. 2008
default.png
Za mne bylo, že jsi je mohla opakovat tuším po měsíci znova, a takto to zkusit celkem 3x. Pokud jsi neuspěla tak znovu až za 2 roky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENTILKA 12:04:12 24. 03. 2008
default.png
co nevidet budu delat fyzicky.pokud je ale neudelam,je mozne mit nejaky nahradni termin?nikde jsem se o tom nedocetla..hned po fyzickych za tyden pak jsou psychicky.tak jak to je?dik za odpoved

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 17:48:03 03. 03. 2008
Pim Burger.jpg
No, mám pocit, že to má skutečně ověřit zájem o práci u policie a taky tak prověřit uchazeče, než dostane definitivu - něco jako řidičák na zkušenou, jak je zavedený na Slovensku. Tenhle model byl za 1. republiky u četnictva, kdy existovali tzv.četníci na zkoušku, kteří také definitivu dostávali až po odsloužení určitých let a složení příslušných zkoušek. Pak dostali i hodnost strážmistra.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DVIGATEL 17:34:14 03. 03. 2008
default.png
První 3 roky jsou na dobu určitou (nějak mi pořád uniká smysl tohoto výmyslu). Po 3 letech skládáš zkoušku, něco jako na konci zopky, ale je to prý už úplná brnkačka, fraška. Během těch tří let můžeš dát kdykoliv beztrestně sbohem a nebude tě to stát ani korunu :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANINA 10:27:31 03. 03. 2008
default.png
Měla bych jeden dotaz. Pokud se dostanu k PČR.. :je určitě nějaká smlouva ve které je dána doba(roky), kdy musím byt u pčr(3roky?).jinak se platí určitá sankce. Je tomu tak či ne. Mě až tak na tom nezáleží, protože mě ještě čekají psychotesty a nevím jak dopadnou. Pracuji u MP a tato prace me bavi.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RIMIK 11:36:21 02. 03. 2008
default.png
rozhodne ty zkousky bych nechal jako za stara. nebyly tezke, ja se na ne pripravoval tyden s vklidu jsem to udelal, bo jak to potom vypada na ulici? kazdy zdrhne. zdravotni si myslim ze jsou dost dulezite bo co ja vim tak hodne lidi ma slabe plice a take veci a to bych chtel videt jak by zvladali ty vycviky. nerikam ze potom porad dokola same testy ze jsou dobre, to rozhodne bych zrusil, ale vetsina novacku uz nebyla ani na vojne tak proste si myslim ze to patri k tomu. a psychotesty to je holy nesmysl, vubec to neodhali to co by to melo odhalit. to nam rikala psycholozka

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANINA 10:09:52 02. 03. 2008
default.png
jj.dik za odpoved.ja jen, ze jsem si zkousela test osoby a vyslo mi sangvinik 5%, cholerik 32,5%,melancholik 30%,flegmatik 32,5%.tak nevim ))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DVIGATEL 21:57:19 01. 03. 2008
default.png
Fyzické a psychologické testy bych zrušil a nechal jen zdravotní prohlídku, kde by se tak maximálně navíc mohl měřit body mass index, do jehož určeného rozmezí by se vešla drtivá většina normálních lidí. Nevím, proč jsou na fyzičku takové požadavky, které zbytečně odradí nesportovní typy a ženy vůbec a když už se někdo přihlásí k náboru, tak ho vymete psycholog. Vždyt je to absurdní, zvlášt v době, kdy chybí policisté a vyhazují se desítky miliónů za nesmyslné náborové kampaně. Po pár letech na obvodě fyzička stejně vezme za své jako je to u jiných kolegů, kteří už nedoběhnou ani na autobus. A za největší zlo považuju psychotesty, kterými jsem viděl projít jak kolegy-magory, tak, a to je krutější jak pro uchazeče, tak pro policii, neprojde spousta potenciálně dobrých poldů, kteří tím mají na 2 roky utrum, takže si pak raději najdou jinou práci a už to nikdy k policii nezkusí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio