Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

policejni akademie

letos si chci podat prihlasku na PA a zjistit, jak na tom jsem se znalostmi. rozhoduji se jaky obor zvolit. zajimalo by me, zda nema nekdo informace ohledne oboru bezpecnostne pravni studia a policejni cinnost. jaky je v nich rozdil, ceho se tykaji. nekdo mi muze napsat, ze uz z nazvu by me to melo byt jasny..
JANINA :: Datum založení: 07. 02. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DREXA 10:23:51 13. 02. 2009
Drexa.jpg
No, já se tam nějak potácím a hraju si na studenta, tak něco málo o tom snad budu vědět. Pokud chceš, napiš mi na ICQ 193310724 a tam můžeme o PA podiskutovat. Jinak zásadní rozdíl napsal Tahac. Policejní činnosti jsou jen pro policisty, hasiče, celníky, obecní policii, vězeňskou a pod...). Jinak dost infrmací je na stránkách www.polac.cz - sekce Pro zájemce o studium!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 23:13:08 12. 02. 2009
default.png
Policejní činnosti jsou jenom pro policisty, ne pro civily. Rozdíl bude samozřejmě v předmětech, ale to si budeš muset asi zavolat na PA.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio