Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Benefiční kalendář olomoucké zásahovky podpoří Dětskou hematoonkologickou kliniku (REDAKCE)

Benefiční kalendář olomoucké zásahovky podpoří Dětskou hematoonkologickou kliniku
Benefiční kalendář ZONA 2018
Foto: Vít Kocian

Policisté ze ZJ KŘP Olomouckého kraje vydávají druhý ročník benefičního kalendáře. Těšit se můžete na skvělé policejní fotky, které se budou na stěně vyjímat...a navíc nákupem můžete podpořit dobrou věc.

Autor: redakce
Publikováno: 01. 12. 2017
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PETR-MORAVEC 11:18:05 10. 02. 2018
default.png
Pozor jedná se o podvrh!!!!! Krajské ředitelství PČR Olomouckého kraje nikdy nemělo a nemá útvar ZJ!!!!! KŘP Ol.kraje spadá do operační působnosti ZJ KŘP MSK. Tato ZJ zasahuje v operačním prostoru bývalého MS kraje, do kterého spadá i současný Olomoucký kraj. Jinými slovy: Severní Morava v hranicích bývalého Severomoravského kraje má jedinou ZJ, což je ZJ KŘP MSK(Ostrava). Jižní Morava v hranicích bývalého Jihomoravského kraje má jedinou ZJ, což je ZJ JMK(Brno)a JE Dukovany.Kalendáře opravdových ZJ se nedají v civilu koupit,pouze získat darem od těchto útvarů!!!!!!!!! Nenechte se napálit koupí kalendářů prezentovaných jako kalendáře ZJ, je to podvrh!!!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TRNKALINKA 16:38:15 09. 12. 2017
default.png
Pánové a dámy, loňský kalendář byl mimořádně pěkný. Ten letošní stejně tak. Vánoce se blíží. Tak se pochlapte a aspoň jeden objednejte :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)