Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Výpočet renty dle zák.186

Chtěl bych ukončit sl.poměr ve tříleté lhůtědle § 226 stávajícího zákona. Chci se zeptat jakým způsobem se mi bude vypočítávat renta? Ve starém zákoně se píše: výpočet se provádí za poslední měsíc nebo rok. Nevíte někdo jestli to jde vypočítat za poslední měsíc. Slyšel jsem takové informace, že to už nejde, přitom zákon hovoří jasně.
JHANES :: Datum založení: 31. 01. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KACER 06:32:02 21. 02. 2008
default.png
Já bych řekl, že půjdeš dle 361 což je nyní platný zákon a příspěvek se ti vypočítá z průměru za celý poslední rok (nebo za poslední CELÉ 3 rokym co je pro tebe výhodnější. Nedívej se do 186 ta již neplatí. V 361 máš přechodné § 226 ten se na tebe bude vztahovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)