Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

policejní akademie Bc.

Jak je to s kombinovanou formou studia (civil)? Chci studovat na 2 VŠ. A nevím jestli 2 prezenční bych zvládl nebo je to možné? Kolik je povinných přednášek? Nechtěl jsem to psát do diskuze o něco níže, aby se to nepletlo. Díky
SVOBJA :: Datum založení: 08. 02. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SVOBJA 12:19:12 10. 02. 2009
default.png
to Miloš: Co jsi dělal za obor na PA? Už jsi byl ve službě nebo jsi dělal ještě 1 VS?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOSTA 17:27:57 09. 02. 2009
default.png
jaký plat? záleží na postu, na který dostaneš (volná místa k dispozici, známosti) takže z 11 TT platných u bezpečnsotních sborů jsou k dispozici třídy od 3.TT až po 9.TT (ta se dá za jistých okolností stihnout s prstem v nose i během 9 měsíců a bez ZOPky). Tabulky si najdi, na stránkách je odkaz, počítej nejspíš s 1.platovým stupněm(pokud nemáš praxi u nějakého sboru), k tomu přičti cca 3000-6000 rizikový (zvláštní příplatek) a časem nějaké osobní (ve stokorunách, max. tak do 2500Kč).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILOS 16:40:46 09. 02. 2009
default.png
No a co po VS :), to si prectes ve vedlejsich vlaknech, hooodne se to tu rozebiralo :). Mel bys to kamarade zkusit pekne tzv. "od spoda" a paklize budes dobry zkusit utvar kde VS uplatnis.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILOS 16:38:24 09. 02. 2009
default.png
Tak ISP na PA muzu jen doporucit. Studijni referentky jsou velice prijemne pani a se vsim pomohou. Prednasky povinne vubec, zapocty a zkousky delas individualne, ja jsem z Moravy a stacivalo mi tam parkrat dojet a domluvit se s kantorem. Jinak dulezitejsi je mit dobre spoluzaky co pomuzou sehnat materialy. Vyplnis si plany co ktery mesic udelas a pak plnis. Jo a pozor ISP na PA ti myslim daji nejdriv po 1.semestru. Kdyby cokoliv, ptej se dal.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SVOBJA 14:47:34 09. 02. 2009
default.png
Chci právě studovat tělovýchovu (trenér míčových sportů) a PA obě v Praze. Jaké jsou peníze když přijdu jako Bc. po sléze Mgr. k PČR?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RETON 08:52:22 09. 02. 2009
default.png
Zdravim. Docela v pohodě je možné studovat obě školy prezenčně. Chce si to akorát vyjednat ISP (induviduální studijní plán). Takže no problemo, to je vhodné pokud druhá škola co studuješ se nachází přímo v Prze. Pokud by jsi měl druhou školu v jiném městě tak by bylo vhodnější kombinované studium. Co jsem si všiml tak třeba práva na UK a PA se dají studovat najednou i bez ISP. Práva na UK a PA je docela častá kombinace. Pak jsem občas zaregistroval PA a práva na ZČU, VŠE nebo VŠCHT. Nejlepší je mrknout se přímo na stránky www.polac.cz tam najdeš úplně vše. Studijní plány, rozvrhy, podmínky ISP atd....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio