Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Prace u celni spravy

Dobry den, chtel bych se zeptat, zda nekdo nevi, jak to chodi u celni spravy a zda se od PCR nejak lisi v prijimani novacku, zda jsou volne pozice apod. V cervnu koncim bakalarkse studium a uvazuji prave o celni sprave. Bohuzel vetsina informaci je o PCR a o CS temer nic...
MOLITORIS :: Datum založení: 13. 02. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PEDRITA 16:52:26 13. 01. 2010
default.png
ahoj, ano je to stejné jako k PČR. Momentálně odešlo dost lidí do civilu, a jelikož máš-budeš mít VŠ, existuje možnost se domluvit o možnosti nástupu bočnnám vstupem (nastoupíš do 2ky, po ZOP v trojce můžeš do výběrového řízení o dvě třídy-někdy i víc,dle pozice a odbornosti kterou máš),je nutné zavolat personalistovi, nenechat se odbít, ptát se a zjišťovat stav.Info je i na stránkách cs.mfcr.cz, kde jsem i dnes viděla nabídku volného místa na pozici celník.rozdíl je i v regionu,v Praze je míst víc než na venkově apod. hodně štěstí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KACER35 14:41:53 13. 02. 2009
kacer35.jpg
Prijimani novacku se ridi podle stejneho zakona jako u PCR, co se tyka volnych mist, tak je idealni kontaktovat personalni oddeleni, kde ziskas vic informaci jaka jsou momentalne volna mista.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio