Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Cizinecká to je žůžo

Na cizině je pohodička, ještě že jsem šel k PČR, nikdy jsem se neměl v práci tak fajn. Před službou vezmeme tužku a zavřenýma očima píchneme do mapy a tam se jedeme podívat na výlet. Zatím si to užívám a kdo chce, tak ať jde tam.
KOS :: Datum založení: 14. 02. 2009 :: celkem 25 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ROMULUS 14:13:52 21. 04. 2009
default.png
Pokud je toto diskuse o cizinecké policii tak, nevím proč sem taháte věci pořádkové. Ale k věci. To téma je nazvané správně. Do února jsem sloužil na cizině a vím jak si tam policisté lebedí. Jezdí si v nočních službách spinkat domů, služby si plánují jak chtějí a kam chtějí. Nikdo je nekontroluje a pod rouškou pobytových kontrol jedou kam se jim zachce. Prapodivné rozdělení na skupiny a superskupiny na lidi a nadlidi a hlavně nad lidem vše projde. Dokonce je to tak, že když se nadčlověku ze superskupiny nechce na noční ven tak zůstává jako druhý v DS. Je to tak že to rozdělení je na skupiny a ještě na specialisty, kteří jsou nominování buď za to, že jsou kamarádí šéfů či velkých šéfů anebo dobře pěstují řitní sport vlez šéfovi do vnitř a já ti dám pozici jakou chceš. To je zkrátka paráda. Stav je ptom takový, že jedni na druhé nadávají, tažní nechtějí tahat a tak ponorka se prohlubuje. Pokud toto je cíl a způsob od nejvyššího vedení ciziny tak se jim to daří.Pokud, někdo pořád naříká, že cizinecká policie má málo lidí, tak jich má až moc a pokud má přijít redukce, bude to jen přínos. Poněvadž dnes už je stav takový, že i nový policisté kteří přijdou na tuto složku u policie tak po krátké době po zjištění stavu dělají stejné a hlavně jsou nominování do pětek i šestek, aniž by prošli výběrovými řízeními a to vše jde. Zkrátka máš pravdu - Cizinecká to není žůžo to je dvojžůžo. A pokud chce někdo něco dělat, tak kdo máte rozum přejděte k pořádkové, nebo jiné službě. Neboť ti normální, kterých je u ciziny stále dost už toho mají plné zuby. Ne z práce, ale ze způsobu vedení, motivace a hlavně každý vidí jak je křiven etický kodex, který tady absolutně neplatí. Tady platí kdo má známosti a kamarády může vše, ale to je nyní zřejmě všude.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 20:20:23 24. 02. 2009
default.png
Tomy, co se má založit nech na mě, případně administrátorovi ( leda jsi převlečený cenzor Benda jun.). Už ledacos pamatuji, ale takové poměry jako jsou nyní u bezp. sboru nebyly ani za Rumla po revoluci, a to bylo vyhozeno plno „esenbáků“, a nikdo nevěděl co bude dál! Také ti „růžoví“, kteří byli tolik let u vesla, nenadělali tolik zle jako Íčko a spol. za tu krátkou chvíli(ostatně ve více resortech). Nehledě o nulovém morálním kreditu ministra který byl (kromě dalšího) pokutován za únik utaj. skutečností. Pamatuji jak si olomoučtí cajti stěžovali na intranetu, jak manželka jednoho stínového ministra vnitra jezdí s okopírovanou poslaneckou parkovačkou za sklem.Udělat něco podobného „řadový“, tak už hlídá v marketu za 34 kč/hod. brutto. Věřím že se ti líbí ty „modré recepce“ hromadné předvádění aut apod.( na efekt především pro novináře,a některé trubky), horší je to už se zázemím a vybavením. Dnes už také „bulvár“ spekuluje o původu majetku exministra dopravy…Ještě nedávno hlídací psi pravicové demokracie MfD a spol. (ve věci toho podezřelého „bordel papá“), jsou zatím nějak potichu. Omlouvám se zda jsem se dotkl tvé útlocitné dušičky, ale jestli někdo zrovna nesouhlasí a tím modrým ……, tak to ještě neznamená že musí fandit růžovým, nebo dokonce rudým! Věřím, že většina státních zaměstnanců chce být profesionálem, bez ohledu na to jaká partaj je zrovna u vesla, bohužel se to ale někdy nedá (viz. např.kauza Čunek). Sice jsem už nestihl VUML, ale kdybys chtěl něco k politice na tomto veřejném webu tak napiš! Apropos, čím jsi ty přispěl konstruktivního na téma „cizinecké policie“?! Jinak dík za lekci!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 17:45:18 24. 02. 2009
default.png
jseš hodně naivní. Nejseš také policajt?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 15:51:25 24. 02. 2009
Peca.jpg
Doufám, že jsi se svým příspěvkem vytahoval z práce nebo-li z "pohodičky". Pro šikovného IT třeba nebude problém získat IP adresu tvýho PC atd...zbytek příběhu si domysli ;-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 15:52:54 23. 02. 2009
default.png
odpusť si, prosím, tu jízlivost ve spojení s politikou. Tvůj příspěvek pro mě vyznívá tak, že za všechno můžou ty modrý straky, a kdyby byly místo nich jiný, tak bude všechno v pořádku... To nebude, akorát budou úplně to samý dělat kamarádi těch jiných (oranžových). Tak vynech tvých modrých přirovnání, protože jde použít stejně tolik oranžových. Pokud chceš řešit politiku, tak o tom založ diskuzi a můžem si vyměnit názory tam...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VOSAY 15:21:17 23. 02. 2009
default.png
Kolegové ve zbrani, jsem u PČR nějaké 4 roky, takže je Vás tu většina, která má zkušeností na rozdávání....když to tak pročítám, je mi z toho trochu smutno, možná je to všelijakými reorganizacemi (za těch pár let už jim mám taky pár za sebou) nebo jak tu někdo už psal, naším managementem, ale jde to s kolegialitou sprominutím do sr.... Za chvilku si budem vyčítat, kdo má lesklejší odznak a kdo může nosit rozžehlené puky na "gatích"!!! Jen abych to upřesnil a nebyl jako kolega-autor pracuji na jednou příhraničním ICP pro jiné na "faře"(prošel jsem taktéž OCP Praha a dříve RCPP Praha - Ruzyně)... Jen pro upřesnění, po všelijakých informacích, nevím jak jinde, se opravdu 100 lidí u nás do pr... nekope, naše ICP mělo 70 tabulek a nyní nás není ani polovina. kos: asi jsi byl na hranicích předminulý rok v listopadu, nyní se opravdu "čára" nešlape. Řeknu ti to asi takhle a možná máš s tou pecí i pravdu (jen nevěřim tomu, že to takhle je jen u SCP), kdo chce dělat dělá, kdo nechce dělat nebude ani v tom krajském městě!! Ale nechám Tě u tvého názoru. Jen na závěr, ten, kdo se na tý peci neválí má i ty TČ, PŘ, PATROS, SIS atd. atd. Myslím si, že každý měl tu volbu k jaké složce se dá, každá složka má SVÉ + i - jak už taky zaznělo!! Jsme pořád jedna složka a mělo by to podle toho vypadat a to není jen o této diskuzi. Díky a hodně úspěch§ v zaměstnání

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 12:52:30 19. 02. 2009
default.png
.....(i když teď spíše frčí modré straky).Na veřejný veb může tento blábol napsat jen kretien nebo provokatér! Toto si řeště na intranetu. Možná že v rámci úspor zruší ICP (ostatně od 1.7.2009 je již v pořadí asi 154. reorganizece od Velké sametové),a bude činnost ciziny vykonávat OOP, aby byli řádně vytíženi. Z uspořených peněz vám v rámci projektu P 1000 natřou fasády a mříže na modrou ( vpřípadě, že již vám nějaká firma spřízněná s ODS nepostavila recepci). Když si to tady přečte nějaký bouchač co maká za 16 litrů hrubého a vyplatu dostává s několikatýdením spožděním ( i když ten asi na internet namá), tak si musí říci nasr... policajtů do krku a né jim přidávat peníze (leda tak další práci)!Bože, bože....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 12:23:28 19. 02. 2009
default.png
A právě o to jde. V krajských městech je jedno v jaký jsi složce, všude je to na h. Jenže většina ICP je v pohraničí a tam se běž jednou podívat.100 policajtů co neví, kde se zašít a nebo ze zeptej na obvodech, oni ti budou referovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMIK923 22:01:43 18. 02. 2009
default.png
Nevím, co tím chtěl autor tohoto příspěvku říci. Možná se snaží pohanit práci ciziny, a nebo chce vyvolat rozvrat policie. Každá práce má své pro a proti. Autor se ani neměl odvahu pochlubit kam na ICP nastoupil. A určitě jsou mezi "ICPčkama" rozdíly v pracovní vytíženosti, ostatně i u SPP a SDP jsou citelné rozdíly. Sloužím také u ciziny, a že by to byla havaj a leháro, tak na to jsem ještě nepřišel. Takže jestli sloužíš někde na ICP Horní Dolní a nemáte v okolí žádné továrny, ubytovny hotely a další, budiž Ti přáno, ale myslíš si, že je to taková sranda v Praze nebo jak už tady byla zmiňovaná Plzeň? Příště raději mysli, než něco vypustíš do světa.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 16:47:10 17. 02. 2009
default.png
Nenapsal jsi proč? Tak napovím, je to z toho důvodu, že autor chtěl říci, kam je lépe nastoupit či se nechat převelet a nebo na nespravedlnost a neschopnost pol. managementu srovnat síly, kde jedni nestíhají a druzí se válejí na peci!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio