Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Prosím o radu

Zdravím vás všechny. Ve zkratce vám popíšu můj problém: Loni jsem se v Ostravě hlásil k PČR, bez problému fyzické i psychotesty. Od osmi let mám jenom jednu ledvinu (operativně odstraněna kvůli vrozené vadě), jinak žádné jiné zdravotní problémy, sportuju atd... Na zdravotní prohlídce mně doktor dále neposlal s tím, že bych se nedostal, ale řekl at si počkám na reformu k 1.1.2009, že potom by šance byla. Tak jsem si v lednu domluvil další prohlídku, bohužel stejný verdikt. Když jsem později šel k personalistce podepsat posudek, tak mi zdělila, že v tomto roce kluka s jednom ledvinou vzali bez problému, který čekal stejně jako já. Jěště zavolala nějakému doktorovi, aby se zeptala přesně a bylo jí zděleno, že po reformě se operativně odstraněná ledvina v rámci vrozené vady překvalifikovala z D (neschopen služby) na A (schopen služby). Podal jsem odvolání vedouci lékařského střediska, a dostal jsem dopis, že po prostudování nenašla důvody pro změnu posudku, ale posílá to ještě do Prahy před komisi. Jestli má někdo podovné zkušenosti nebo se v tomto orientuje napište prosím svůj názor. Protože mně to hodně vrtá hlavou, když jednoho vzali a druhého ne atd...viz výše....díky
DAVIDA :: Datum založení: 15. 02. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DAVIDA 12:05:19 19. 02. 2009
default.png
Tuto informaci mi poskytla personální pracovnice PČR v Ostravě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAVLIK 21:25:58 18. 02. 2009
default.png
Zdravotní způsobilost je posuzovaná dle stanovených norem určených pro danou funkci - sl. zařazení v případě ustanovení na funkci při přijetí do sl. poměru. V případě prvého přijetí (PČR) vrchní referent. Nevím z jakých zdrojů čerpáte nebo jste získal informaci, že chybějící ledvina by podle nové systematizace mohla změnit posuzování zdravotní způsobilosti. Pokud se Váš zdravotní stav nezmění ve smyslu splnění daných norem určených viz. výše, nelze Vás do sl. poměru přijmout.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio