Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

to je asi všechno blbá sranda

když tady čtu dotazy a příspěvky diskutujících, tak mi to připadá jako v blbým filmu. Všechno se točí kolem: kolik budu brát, co budu muset dělat - abych děla co nejmíň, jak dlouho budu chodit do školy, jak na SKPV apod. Má někdo z nováčků vůbec zájem o práci u PČR nebo jen počítají, že je lepší být u firmy než na pracáku nebo ve fabrice. Každej personalista by měl říct: " budete šlapat chodník tak dlouho, než se něco naučíte a pokud se naučíte prd, tak je vám třeba 5 VŠ na houby, budete se tahat s drbanama, poslouchat, jaký jste kur.. a každej pablb si ná vás otevře hubu. Pokud na to nemáte, nenastupujte. Jenže to nikdy neřekne, protože vás má jako ovce, kterýma potřebuje doplnit stádo, aby byl stav plnej a on pobral odměny. A podle toho to taky vypadá, zkracuje se ZOPka, aby bylo nových co nejvíc, než Langerovi odzvoní a on se mohl chvástat, kolik toho nabral. Přeju mu, aby to co nabral, mu potom hlídalo barák nebo děcka u přechodu. A k nováčkům, než někam vlezete, tak si alespoň něco přečtěte nebo zjistěte, aby si o vás vaši starší kolegové nemuseli říkat, že jste banda blbců a oni vás dostali za trest.
ZVOPK :: Datum založení: 16. 02. 2009 :: celkem 33 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VLASTIK 23:00:35 09. 03. 2009
default.png
Zdravím, jsem tu nový a měl bych dotázek. U policie ještě nejsem, všechny formality jako testy mám, ale na oddělení mi momentálně řekli, že pro mě nemají místo. Personální se mě zeptala, jestli jsem ochoten nějaký čas počkat, že by mě chtěla do 5měsíců vzít, než mi vyprší zdravotní. Tak bych se chtěl zeptat, jestli to takhle funguje, nebo si rovnou můžu hledat jinou práci? Jedná se o Východočeský kraj. Byla mi sice nabídnutá Praha, ale mám tu rodinu a přítelkyni, takže pro mě nepřipadá v úvahu. díky za odpověď

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SRAPPY-COCO 22:44:28 02. 03. 2009
default.png
Nejsem ještě ve firmě , ale jestli člověk jako vy pracuje u Pčr tak to je teda paráda...většího primitiva jsem ještě nečetl ...agrese a urážení ..na víc nemáte??

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 21:18:21 27. 02. 2009
default.png
frekvence1.stream.cz/video/255854/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 21:10:14 27. 02. 2009
default.png
frekvence1.stream.cz/video/255857/ bez WWW, opět luxusní analýza Krause, které není co vytknout.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 21:08:56 27. 02. 2009
default.png
//frekvence1.stream.cz/video/255857/ bez WWW, opět luxusní:-)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:46:59 27. 02. 2009
default.png
si asi neuvědomuje, že i když Langera hlídaného nikým zkušeným nevychovývanými nováčky vykradou, jemu s jeho prachama to vadit nebude. Horší je to s váma navzájem, protože jeden ušák má krýt záda druhému a to reálně efektivně nejde, při vší úctě ke všem srdcařům i inteligenci nováčků. Můžete být slušní, hodní, chytří, co chcete, ale bez každodenního vedení zkušenými četníky budete dělat jednu kravinu za druhou a budete nebezpeční sobě, svým parťákům, lidem které máte chránit a jen občas i těm, kterým nebezpeční být máte jako jediným. Viníkem je Langer, ale vy to odnesete. U mě jste ale hrdinové.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GREEN_HORN 18:39:56 26. 02. 2009
green_Horn.jpg
Přečetl jsem si snad všechny diskuse a komentáře k nim a prostě mi to nedá abych k tomu taky něco nenapsal... Jestli je pan ZOVPK opravdu sloužící policista tak jdu okamžitě rozstříhat uniformu a odevzdat sl. průkaz... Každý... ať už nováček nebo kdokoliv kdo napíše svůj názor do diskuse je podle pana dokonáleho hned největší póvl s šmucka... Celkem rád bych pana dokonálého viděl osobně, co je to za zjevení. A jesli opravdu někde slouží tak upřímě lituju každého slušného člověka, který se s ním musí vůbec bavit, ať už jde o služební záležitosti nebo ne...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZVOPK 17:43:18 26. 02. 2009
default.png
mluv za sebe troubo

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu M4RTIJN 13:37:46 19. 02. 2009
default.png
jestli jste policista, tak se stydím za to, kdo obléká stejnou uniformu jako já. Ono totiž celkově jako člověk jste mi velice odporný, hnusný... našel bych ještě spoustu přídavných jmen. Troufám si říci, že spousta sem chodících a zde diskutujících policistů se mnou souhlasí. Martin.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TADEASB 22:00:06 18. 02. 2009
default.png
Tak už toho ZVOPKa nechte, chudáčka. To děcko evidentně vůbec netuší kde je.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio