Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

spatne ř

zdravim,rad bych se zeptal zda pro praci u policie nebo vezenske sluzby vadi ze nevyslovuji ciste ř,r bez problemu,rad bych vedel zda se s tim da projit zdravotni prohlidkou,diky za vase odpovedi
NOVAKARNA :: Datum založení: 17. 02. 2009 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ASTALAVISTA 00:34:39 03. 03. 2009
default.png
Hele asi takhle, já ráčkuju a u PČR jsem, protože to dělat chci! Jestli opravdu chceš nastoupit, tak se na tohle neohlížej, protože je to prkotina, budeš se muset smířit s tim, že se ti občas nějakej drban bude smát a pěkně ti to vmete do tváře, že seš vlastně ten moula, kterej neumí mluvit... mě se to už stalo, ale co, když mi to řekne někdo takovej, tak to semnou ani nehne, páč on je ten poslední, kdo do toho může kecat. Psali to tu už jiní, respekt se zjednává jinak, prostě musíš vědět co můžeš a nemůžešm nusíš si bejt jistej, mluvit nahlas a i když už plácneš kravinu, tak fungovat, ne se sesypat a začít kuňkat... asi tak... z vlastní zkušenosi - lepší ráčkující policajt, než študovanej snaživka, kterej mluví jako by měl polštář přes pusu. Jo a u zdravotky se na to nikdo ani nezeptal, nebo sem si toho nevšiml. Tak se drž a doufám, že se dostaneš. GL

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LA-SAGRERO 02:32:57 27. 02. 2009
la.sagrero.jpg
Kdo je ze západních čech tak zná Kpt. Ing. Josefa Krejzu a jeho Ř. Je tím pověstný a nejen tím. Tazatele to zajímá, vnímá to jako nedostatek a určitě má o tu práci velký zájem a tak se bojí i takové malichernosti, že mu může jeho plány zhatit, tak se do něj nenavážejte. V některých profesích vada řeči je na překážku, takže si myslím, že je ta otázka docela na místě. Ale na PIS to asi nebude :)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TREK 00:42:31 27. 02. 2009
default.png
Opravdu zajímavý pohled na svět. Působivě popsaná situace. Při řešení přestupku se vede nějaká diskuse na dané téma, že je potřeba někoho přeargumentovat? Respekt se získává jinak. Dokonalý vzhled a absence vady řeči dobrého policistu nedělají. Je zapotřebí umět jednat s lidma, mít znalosti, zdravé sebevědomí, určité vystupování a způsob vyjadřování, zkušenosti..... Někdo se vše naučí za měsíc, jiný vypadá jako trouba i po pěti letech. Mírná vada řeči má při řešení přestupku (čehokoliv) minimální význam.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PATOS 11:50:31 24. 02. 2009
patoš.jpg
Mám k tomu taky svoje. Jsem mladej policajt - tzn. nepracuji u sboru 55 let jako kolega pet_1, páč tomu musí být min. 75let a s takovým asi těžko spolupracuje. Pokud odhrabuje sníh před oddělením, tak asi dobrou výslovnost nepotřebuje. Představ si situaci, že musíš přeargumentovat řidiče vozidla, co telefonoval za jízdy a nemůžeš přitom lhát. Řidič má 35 let, je to vystudovaný právník a tvrdí, že netelefonoval. Jsi nervózní, protože nemůžeš udělat žádnou chybu, je to právník a smetl by tě. Musíš znát 361/2000 a 200/1990Sb a to dokonale, abys mohl argumentovat. Do toho z nervozity nekolikrát koktneš, pak nebudeš vědět odpověď na jeho otázku ke skutku a ještě ke svojí špatné výslovnosti jsi mladý a bez respektu. Asi bys měl mít samosoudnost a jít dělat k pásu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 15:30:19 23. 02. 2009
Peca.jpg
Souhlas s Janinou a navíc stejně se k tomu musí vyjádřit příslušný lékař, hlavně na něm záleží, jestli tě pustí dál nebo ne.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANINA 11:53:18 19. 02. 2009
default.png
myslim si, ze na tom tak nesejde, jestli r,ř. znam kolegu, jehoz vyslovnost, respektive jeho vyjadreni se k dane veci, zabere vice casu(a to "nerackuje"). nez vyresi jakykoliv prestupek ci neco jineho, tak ja uz mam 2*objete mesto. tim ho nechci nijak snizovat, ale i takovy lidi, jenz maji problem s vyslovnosti(vyjadrit se pri reseni situace. coz teprve netrpelivy ridic jenz ceka, co z takoveho policisty vypadne) projdou prijimacimi testy. takze proti tomu co tady resis, je to mala formalita.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 20:39:37 18. 02. 2009
honzad..jpg
Tak takovy nafoukany h.v.do jako ty stacii v koncentraci 1:100 slusnych policistu ... a povest policie ani pomery v ni se z pod bodu mrazu hned tak nevyhrabou. Jestli nekde nekomu delas sefa, tak panbuh s nim!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMAS2 16:38:49 18. 02. 2009
default.png
Rozepiš s vysvětlivkama prosím, rád se přiučím.;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZVOPK 13:34:54 18. 02. 2009
default.png
úroveň dotazu svědčí o tom, jestli se ptá blbec nebo někdo, kdo má zájem řešit problém nebo dozvědět se i něco jiného, než ja nedělat nic o blbcích jsi toho ve svém příspěvku taky napsal dost nemůžu odepisovat na každou kravinu - taky chodím do práce a když neděláš u policie, tak o tom fakt nemůžeš nic vědět a následně hodnotit, proč kdo co a jak. Stačí v kostce nebo to mám zase pro některý inteligenty jako jsi ty rozepisovat s vysvětlivkama????

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZVOPK 13:25:46 18. 02. 2009
default.png
říká se cévka...zase špatně..všechno špatně

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio