Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Praha vs. středočeský kraj

Zdar chlapi, je mi víceméně jedno kde budu sloužit, mám na výběr jen z těhle dvou krajů,takže budu dojíždět tak jako tak. Kde si myslíte že je služba lepší? Mám špatnej pocit že kdybych šel přímo do Prahy že mě pošlou šlapat Václavák a vůbec jen čistě pěší hlídky. Kdežto ve středočeskym kraji se staví spíš jen autohlídky, ne? Díky za každou radu, kolega od jiné ozbrojené složky :)
NIK :: Datum založení: 18. 02. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 15:03:22 19. 02. 2009
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Záleží také na tom, odkud budeš dojíždět. Jestli je to větší dálka, tak ber raději PRahu, protože do PRahy jedou spoje z celé republiky a přesedání není při dojíždění zrovna to nejlepší. Každopádně záleží na Tobě. Pkud nechceš šlapat Václavák, tak není nic jednoduššího než se při náborování hlásit přímo tam, kam chceš. Záleží jenom na Tobě o co Ti jde nejvíc, jestli o zajímavou práci nebo dostatek volna. Další rady by se odvíjely dle Tvých požadavků. Př.Jsi akční typ a nepotřebuješ delší volno - náboruj se k PMJ. Chceš mít raději klid, ale zato službu 24 hodin 4 dny volna, tak se nábojur přímo k ochranné službě. Variant je mnoho. Pokud tomu obětuješ čas a přečteš toto fórum, tak tu správnou volbu jistě nalezneš sám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAUS 01:59:51 19. 02. 2009
Daus.jpg
ja bych voli stredoceskej. Prace na OOP je tam ruznorodejsí a pravdepodobne nebudes slapat. Tohle dilema jsem resil. Hod sem mail a muzem to poresit podrobnejc.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVEL-J-BILY 21:09:42 18. 02. 2009
Pavel J. Bílý.jpg
- podle zatíženosti na jednotlivého policistu (alespoň co nám četl na prosincové poradě ředitel) bylo pořadí okresů v loňském roce 1.-3. místo Praha římská něco až něco, 4. místo Praha-venkov (StřČ kraj), 5. místo Příbram (StřČ kraj) 6. místo ta zbývající římská Praha. No a pak těch dalších cca 80 okresů, mezi nimi co si tak pamatuji 9. místo Beroun (StřČ kraj). V Praze vyšší zvláštní příplatek, zase ale vyšší náklady. Tak si vyber.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio