Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Odchod do PH

Zdravim, mám takový dotaz... Nechal jsem se znáborovat v SvČK, ale tady mi řekli, že mě přijmou jen na OHS, že jinam neberou. Já bych ale raději někam na obvod nebo ještě lépe k cizině - jaká je šance od nás odejít do Prahy, kde je evidentně míst v různých pozicích u různých složek dostatek, poté, co jsem byl znáborován v SvČK na již zmíněné OHS? Předem díky za odpovědi, snad jsem otázku položil jasně.
PIM-BURGER :: Datum založení: 20. 02. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JABLONECAK 00:38:16 04. 03. 2009
default.png
Každý musí nastoupit do 2. TT a po ukončení ZOP se policista dostává do 3. TT - což je hlídková. Někde tedy i přímo na OOP zřídili 3. TT, ale to většinou jen tehdy, když na okrese není OHS. Beztak je lepší nastoupit na OHS, kde si vyzkoušíš tu pravou policejní práci "na ulici" a jen, co budeš mít léta (2 od nástupu), můžeš do 4. TT - čili OOP. A věř tomu, že z OHS na OOP se dostaneš vždy... díky podstavům :o) Nevím, co tě tak láká na Praze... každopádně na OOP (natož v Praze), je z tebe spíše kancelářská krysa... nebejt na hlídkové tak málo peněz, tak mě od tamtud nikdo nedostane...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIMITUS 13:59:12 22. 02. 2009
default.png
Také díky za radu. Já ještě nedošel ve výběrovém řízení tak daleko, abych něco podepisoval a o téhle možnosti se ta paní nezmínila. Žiju v představě, že tam, kam se náboruji, musím taktéž nastoupit. No a jak jsem již zmínil, u nás mi rovnou řekli, že náborují jen pro OHS, kam nechci. Teď jsem začal uvažovat o Praze, ale nechci kvůli tomu přerušovat nastartované přijímací řízení a začínat ho v Praze. Ale jestli je to tak, jak říkáte, tak vlastně žádný problém nemám a prostě jim to tady nepodepíšu k OHS a najdu si rovnou místo v Praze.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAVLIK 18:42:36 21. 02. 2009
default.png
Pokud jste již nastoupil do sl. poměru a již sloužíte na OHS tak je žádost o přemístění vymezen v zákoně o sl. poměru "pokud chcete na OOP příp. jiné místo OCP apod. využijte institut karierního postupu". V případě, že jste do současné doby nepodepsal smlouvu na konkrétní sl. zařazení i když jste náborovaný pro SvČ kraj a prošel jste výběrové řízení je jenom na Vás kam nástoupíte a kde si najdete místo s Vaší představou. Personalisté jsou si povini Vaše složky na vyžádání předat. Tedy pokud si najdete místo v Praze vyrozumíte personalistu příslošného KŘ nechť zašle Vaší dokumentaci příslušnému pers. pracovišti v Praze (dle číselníku, pers. Vám sdělí) a tam podepíšete smlouvu k nástupu do sl. poměru. Určitě Vás nikdo nemůže nutit k tomu aby jste nastoupil tam kde jste náborovaný.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DREXA 16:52:34 21. 02. 2009
Drexa.jpg
Nebo, pokud máš možnost a někoho znáš, kdo by chtěl z Prahy odejít, uskutečnit výměnu kus za kus. Moje přítelkyně sloužila v Praze a jen přeložení jí nepovolili. Až se našel fešák, co chtěl do Prahy. A tak on tam, ona sem...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIMITUS 00:30:39 21. 02. 2009
default.png
Moc díky za odpověď a za radu. Trošku jsi mě uklidnila.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANN 23:04:57 20. 02. 2009
default.png
Pokud už jsi znáborovaný pro SvČK tak si musíš napsat Žádost o přeložení. K žádosti se vyjádří Tvůj vedoucí, pak popř.okresní (oba dva se můžou vyjádřit, že přeložení nedoporučují), ale hlavní slovo a personální pravomoc má krajský ředitel. Ten jestli to smete ze stolu tak se do Prahy asi nedostaneš...,ale když to nepůjde z jedné strany může to jít i z druhé. Zkontaktuj se s oddělením, kde by jsi chtěl v Praze sloužit domluv se tam s vedoucím a ať on sám napíše k vám na kraj žádost. Ať si Tě zkrátka sám vyžádá. Bude to mít své č.j. a už se tím někdo musí zabývat. Jinou možnost jak by jsi se mohl nechat přeložit neznám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio