Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PČR a tetování

Zdravím všechny a prosím o radu: Může mít policista tetování či ne? Nikde jsem nenalezl přesnou odpověď, předem děkuji s pozdravem T.
NAVAH-SEZNAM-CZ :: Datum založení: 23. 02. 2009 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MANGUSTA 13:49:55 22. 03. 2009
default.png
klepetko: tak přesně tohle měl jeden kluk na ZOPce. A v pohodě. Když jsem se ho na to ptal, tak říkal že akorát nosí pořád košily s dlouhým rukávem aby nikoho neprovokoval, ale po škole jsem ho viděl ve službě a i krátkým rukávem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KLEPETKO 13:24:16 03. 03. 2009
default.png
Hoj je to řez rukou jako kybernetika ruka terminatora:)pěkně jsem si tím zavařil páč mě s tím vymetli o Hradní stráže:(tak to chci zkusi t k policii co tam máš ty?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ASTALAVISTA 19:16:10 02. 03. 2009
default.png
Mám lýtko, tribal a nebyl s tim žádný problém. Jak tu už někdo psal, tak lékař to všechno zapisuje do tvé karty, to je pravda. V podstatě je přímo v ústrojové kázni napsáno, že policista ve službě nesmí mít na těle viditelné tetování - takže když je schované pod uniformou nemáš problém ( teoreticky ani na předloktí, když budeš nosit celý rok košily s dlouhým rukávem - ale to pochybuju že vydržíš ). Mno a z vlastní zkušenosti vím, že je možné mít i potetované celé předloktí a vemou tě, kolega na ZOP ho měl, sice ho pořád buzerovali, ale přijali ho. Další z kolegů, které jsem tam viděl, měli například na krku, viděl jsem i hřbet ruky. Další místa ti vlastně pořád uniforma zakrývá, což je v pořádku, jen teda nevím co budu dělat až zavedou kraťasy, ale to asi stejně nehrozí :-D . A když už sme u toho, tak zítra jdu na druhý obrázek, bude to na triceps, jen pak teda nesmím moc zvedat ruce v košili, aby si mě náhodou nějaký pán z kanceláře nevšimnul :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NAVAH-SEZNAM-CZ 18:45:53 02. 03. 2009
default.png
Mám naprosto stejný problém :-), jsem zvědavý jak dopadnu na zdravotní, jinak v jakém rozsahu a co tam konkrétně máš?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KLEPETKO 09:51:26 02. 03. 2009
default.png
Chtěl bych k Policii,ale mám tetování na pravém předloktí nemá s tím někdo zkušenost?Díky:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OMANB 17:37:06 24. 02. 2009
default.png
kolega má tetování na zádech, břichu, obou rukách a noze a bez problémů-nosí celý rok černákovou kombinézu:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu INKA1 16:22:19 24. 02. 2009
default.png
Ahoj T. já osobně mám tetování na lopatce, je bez podtextu a při příjmacích testech u lékqaře jsem neměla žádný problém, pouze mi tuto skutečnost zapsal do osobní lék. karty.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PATOS 11:29:48 24. 02. 2009
patoš.jpg
Tak já mám dvě tetování a prošel jsem, ale musím upozornit, že je mám na místěch, kde nejsou normálně viditelné a nemají žádný podtext. Ale doktor se to někam při kontrole zapsal a ptal, jestli plánuju i další...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 20:33:11 23. 02. 2009
default.png
Tetování nesmí být viditelné v uniformě. Takže pokud je na místě, kde je překryto neměl by být problém. Viděl jsem, ale člověka co měl tetování na ruce a to až k zápěstí a taky ho vzali. Asi by to nešlo s potetovanou hlavou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio