Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Krize už i v POLICII

Zdravím všechny. Dnes jsem se dozvěděl nová opatření, která se přijímají z důvodu krize a zajímá mě, jestli máte obdobné zkušenosti, nebo je to jen u nás. Máme nová auta, ale ne benzín, ten byl zkrácen o třetinu oproti loňsku a důsledek - auta v garáži. Od nového roku nebudeme doručovat dopisy soudům, nyní je totiž budeme nosit sami sobě, není na poštovné! Bude služební zaviněná nehoda - auto se nebude opravovat, pojistka je příjmem státu ( Kalousek se bude mít), ale vnitro nemá na opravu - nové auto bude hnít.......... jak je to u Vás?????? a na závěr maličkost, do dneška jsem dostávali 40,- stravenku za 15,- Kč, krize útočí - budeme ji mít za 30,- Když ptáčka lapají, pěkně mu ...... Tak piště jak je to u Vás
POLDA-12 :: Datum založení: 24. 02. 2009 :: celkem 38 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KARLOSANO 22:00:16 09. 03. 2009
default.png
Krize je opravdu všude. Existují i oddělení, kde není nárok na pitnou vodu. Tu si kolegové nosí raději z domu. Asi to není nic příjemného pít vodu ze studně, do které prosakuje septik. A sociální zázemí též na vysoké úrovni. Pan ministr se bije do prsou, co dokázal s P1000. Ale v současné době, kdy je slyšet krize na každém kroku by se mu hodil projekt. Do místnosti 3x2 metry je možné dostat následující: prostor na ukládání bloků, sprchový kout, trezor na zbraně, prostor na ukládání zajištěných věcí, záchod. A kolem toho všeho jsou regály se spisy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLDA-12 21:29:24 27. 02. 2009
default.png
Človíčku za posledních 15 let jsem to taky zažil, ale ne v takovém rozsahu a ne už od února. Apropo, když zjistili, že jim nová auta moc žerou, tak hned dali DOPORUČENÍ jezdit starýma, které mají o tři až čtyři litry menší spotřebu. Tak pane ministře ,to jste hrdý na auta v garáži, že...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLDA-12 21:24:30 27. 02. 2009
default.png
Ne kyti miti jsou také nepřípustné, tedy většina, některké se obhájily....do další kontroly. Vzorová knacelář P1000 je bez obrazů, obrázků, fotek, strohá - jen stůl a židle, ale jelikož prostor je málo tak už uvažujeme, že se budeme za stolem střídat....počítače vypínat, když na něm déle neděláš, ano ale ta mrcha mi nabíhá mnohdy i hodinu!! Dejte mi moderní a bude brát třetinou toho co ten starý a nebudou prodlevy...ale toho se asi nedočkáme, to by zase museli někde vyřazovat počítače do šrotu, nyní je máme z katastru...no, ale aspoň něco, když nám zakázali psací stroje, prý je to hanba je mít na očích,no tak už jsou vyřazeny a sešrotovány......

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ESPYRE 18:37:32 27. 02. 2009
default.png
Děje se to každý rok, vždy v lednu obrovské šetření, aby se v prosinci mohlo plýtvat. Jen teď je to znásobené krizí. A ruku na srdce, být na vedoucí funkci a neznat rozpočet, tak každý z nás šetří, protože nic jiného nezbývá. A taky je to signál, že před krizí si člověk nemůže být jistý ani u policie. Rozhodně bude policisty čekat omezování osobních příplatků a příplatků za riziko a význam slova odměna se bude hledat ve slovníku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:24:19 27. 02. 2009
default.png
a tohle všechno víte všichni od kdy? To už všichni staří utekli, že tohleto nevíte? Nebo utekli tak rychle že vám to nestačili říct? Že není benzín, poštovné, na telefony, na platy plebsu, prostě na nic? To nebylo už před deseti rokama! Proč myslíte že zdrhli stačí četníci? Protože jim sebrali peníze, když už všechno ostatní se předtím "ušetřilo" do dna. Firma, která už musí sahat na prachy svým zaměstnancům je firma na úpadku a protože to je firma státní, tak tam na tom dně i zůstane. Jediný kdo prachy má je stále početně stejně silný management, který jen vydává do novin spoustu siláckých řečí co a jak bude policie dělat v jejich představách. Kdyby totiž vydali seznam co za chvíli policie dělat nebude protože vy mladí odtud vyjedete jako namydlení taky, bylo by to totiž moc dlouhé. :D Papíry na příděl, toaleťák na příděl, tiskopisy na příděl, benzín 40 km na auto a 24 hodin, telefony omezené časově, copak myslíte že to je až dneska? Začal to pasák volů Ruml a Hurvínek tomu teď nasazuje korunu - vnitro zadlužil na mnoho let dopředu nákupem nových aut, která se už ani nemohou opravovat... Za chvíli krize skončí, u řemesla je práce strašně moc, i teď v zimě a v krizi.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 18:08:06 27. 02. 2009
default.png
To si snad děláš prdel. To je fakt možné v tom Vašm JmK...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BLESK 16:39:26 27. 02. 2009
default.png
Správa JMK to táhne do dokonalosti. Kontrola odhalila květiny v kancelářích, což je podle nich nepřípustné. Spotřebovávají policejní vodu a žerou kyslík v kanceláři. Opatření- odstranit květiny z kanceláří. Teď nevím zda to byla sranda, nebo ne.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLDA-12 19:52:42 25. 02. 2009
default.png
Lidi děkuji za Vaše názory, které jsou věcné. Pro ty rýpaly s daněma chci řící, m§ůžou to také dělat a prát se za jiné když jsou na netu tak hrdí a akční, pro ty ostatní co sdělují své poznatky a vědí něco o této práci chci vzkázat, že děkuji za to, že jste. Jinak ve VČK je to také už hustý, auta se neopravují, nejezdí, poštu celý den roznášíme sami sobě a to ostatní je prostě vedlejší, halevně šetřit. Dříve jsem si dal do kanceláře krásné obrazy pořízené za své, musely pryč. Poté i ostatní věci, vzor P100 je prostě holá kancelář no a nyní už berou i to ostatní - rádio, které trochu rozveselilo a zvedlo i náladu, konvici abychom nemohli vařit čaj či kávu, když se vrátíme z toho vevdra.... no však to ti normální dole asi mají všichni stejé. No je pravdou, že jsem za ta léta zažill už dost šetření, ale nikdy to nebylo dřív jako po prázdinách, tak co nás čeká to ví .... . No a na výkon to nepochybně podle mého názotu má vliv už nyní!! Ale věřte, že hlavou zeď neprorazíme. Na druhou stranu, jestli nám zítra někdo řekne, že si máme kupovat sioaletní papír a oznamovatelům jej vydávat na požádání, tak to už nezkousnu a hlavu nastavím. A co vy??

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 19:52:25 25. 02. 2009
default.png
Jen názor k tématu on totiž není ještě vypracovám pro letošní rok rozpočet! Což je u naší fi naprosto normální a to i přes to že je 25.2!! Jinak to šetření je jen na rozhodnutí šefů a jak vidím ten váš ve vych čechách je patrně pěknej vlezdoprdel a ohnut hřbet který se chce zalíbit! Osobně bych se vysr... volat ze svého mobilu nebo nějaky dalši pič... co zavádí tam u vás. Ale máš pravdu pokud to tak půjde dál tak naše fi padne na tlamu a poldy tu budou dělat ukrajinci a další šepleť!! Uvidíme..čeho všeho jsou naši šéfové..pardon teď si říkají manažeři pro udrženi svých koryt udělat! Čest policejní práci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PATOS 19:51:17 25. 02. 2009
patoš.jpg
Je ne snadě, že se někde musí šetřit. Dneska jsem služebně navštívil oddělení s novou recepcí P000-9. Když to srovnám s naší kanceláří. 1 recepční - 25 policistů 2 počítače - 2 počítače 2 LCD monitory - 2 ultra shit monitory(1 zrní, 2 je rozmazaný ) 1 Plazma - 1 televize z vlastních zdrojů 1x internet + 1x PC na hry - 2 PC na spisy s ETŘ 1x člověk bez odpovědnosti sklidným každodenním odchodem s čistou hlavou domů - 25 přísl. s problémy, které si nosíme domů a propadlými lhůtami

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio