Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

varianty psychotestů u bezpečnostních sborů

Dobrý den, chci se zeptat jjestli náhodou někdo z vás neví jak je to s uznáváním psychotestů u jednotlivých bezpečnostních sborů (Policie , Hasičský záchranný sbor, Celní správa, Vězeňská služba, BIS,Úřad pro zahraniční styky a informace). Pokud například neudělám psychotesty k policii, tak nemůžu jít dělat hasiče atd.? Nebo každý sbor má své vlastní psychotesty. Díky za odpověď.
JOSMEN :: Datum založení: 02. 03. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SMOLAR 16:38:41 04. 03. 2009
default.png
Ty psychotesty jsou z devadesáti procent stejné ve všech bezpečnostních sborech. Někde vadí, když řekneš, že jsi psychotesty už dělal u jiné bezpečnostní složky a nesplnil, a někde nevadí. Záleží, kde se hlásíš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 23:45:28 03. 03. 2009
default.png
kamos delal k hasicum a delal uplne jine psycha,pokud neprojdes k cajtum tak si myslim ze porad mas sanci u hasicu,co s etyce celni spravy tak kluci od nas delali jinde nez ty u policie ale psycha budou podobna

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio