Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Příjem z investic u PČR

Ahoj četníci, nevíte někdo, jestli policisté mohou investovat např. do nemovitostí, akcií a podobně ? V § 48 odst. 1 a 2 zákona č. 361/2003 Sb., se uvádí, že příslušník nesmí vykonávat jinou výdělečnou činnost. V případě investování se jedná se normální nakládání s vlastním majetkem, nebo ne ?
VLCZAK :: Datum založení: 06. 01. 2019 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TOMAS1993 17:19:11 18. 11. 2020
default.png
Dle posledních info co jsem se ptal minulý měsíc na personálním, tak například pronájmy možné jsou pouze dlouhodobe - nelze praktikovat airbnb atp.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 16:31:52 16. 11. 2020
default.png
Proč by nemohli. Pokud máš volné finance můžeš s nimi dělat cokoliv dle vlastního uvážení. Jiná výdělečná činnost je snad něco jiného.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHEERKA123 15:29:03 16. 11. 2020
default.png
Toto by mě také zajímalo, pokud má někdo info.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)