Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Olomouc - ráj potentů

V Olomouci propouští policistu,který si rozmyslel a stáhl svou výpověď kvůli možnému přeřazení a tím odbourání své tíživé finanční situace,kdy tento musel dojíždět do svého zaměstnání.Jaké překvapení v dnešní tíživé době,kdy chybí každý policista a je patrný podstav na všech oddělení různého typu v celé ČR ( I v OLOMOUCI !!! ) tak rozkaz pana ředitele zněl jasně.Bez udání důvodu se žádost o stáhnutí výpovědi - ZAMÍTÁ !!! Celá věc byla předána UBS k dalšímu vyřízení a podání odvolání k RŘ Olomouc.
UBS-MILOS :: Datum založení: 20. 02. 2008 :: celkem 21 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu UBS-MILOS 09:26:52 08. 03. 2008
default.png
Martin Zapletal /Beduinn/je přijmut zpět se všemi nároky těmi souvisejícími.Více to nemá cenu rozvádět :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PRAP-FEDOF 14:37:45 28. 02. 2008
default.png
Generační špunt (i když mé názory moc nemůže strávit) ještě jsem výpověď ze služebního poměru neviděl, pokud ty ano,tak mi napiš kde, rád se poučím. A to se můžeme podívat i do 186-ky i 100-ky. Myslím, že i když se propuštěný policista dostane až k opravným prostředkům ve smyslu § 192 zák.č.361/2003 Sb. tak skutečně služební funkcionář nemusí rozhodnout v jeho prospěch. A pak snad pochopí, že Vlasta má skutečně pravdu a s jejím názorem plně souhlasím. Jinak přeji našemu bývalému kolegovi,aby mu to vyšlo. Věřim, že mu p.Miloš z USB s tímto pomůže. PS: Znám několik bývalých kolegů, kteří od PČR odešli a dodnes toho lituji,tak s těmi žádostmi o ukončení služebního poměru opatrně a s rozvahou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVKA 17:40:23 27. 02. 2008
default.png
for. Beudim: Nemyslíš, že by bylo vhodné zamyslet se sám nad sebou a v případě, že hledáš pomoc uvádět všechny skutečnosti pravdivě? Cituji tvé vyjádření: Pokud se týká výše uvedeného šetření mojí osoby PČR tak k tomu dále uvádím. Ano, jsem šetřen PČR pro podezření z přestupků... a tato skutečnost mě velmi mrzí. Nad mým jednáním projevuji lítost, kdy toto ale bylo zapříčiněno neřešenými dlouhodobými finančními problémy a nejistotou v době, kdy se řešil odchod nebo setrvání v řadách PČR. V žádném případě se nejednalo o zkratovité jednání, ale jako forma obrany proti trvajícím urážkám ze strany poškozeného. Pokud se domníváš, že zvýšená konzumace alkoholu, následným rozbíjením výčepního skla, arogantní mávání "plackou" před nosem hospodského a nadřazené chování k místním poldům není zkratem, pak by možná bylo na místě poohlédnout se po psychologickém vyšetření. Uznej sám, pokud by jsi byl Ř OŘ, měl by jsi zájem o návrat takového poldy?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEDUINN 14:06:22 26. 02. 2008
default.png
Zdravím vás... Jak jsem psal včera... tak dnes doplňuji informace k mé kauze. Podrobnou situaci najdete na stránkách UBS v sekci sledované kauzy. Pokud někdo budete mít nějaký nápad jak s tím dál pohnout, sem s ním prosím... Děkuji, zdraví vás Beduinn Martin Zapletal OŘ Olomouc

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEDUINN 17:10:18 25. 02. 2008
default.png
Kolegové... trošku přesnější informace najdete na stránkách UBS, a v brzské době najdete podrobnější informace které budou dávat ucelený přehled o situaci na stránkách UBS. Upozorňuji, že podání výpovědi nebylo ze dne na den... že by to byl neuvážený krok... Ale během řízení o propuštění se vyskytla možnost, jak tento problém vyřešit a zůstat u PČR. Ten problém se týká služby v místě bydliště... více později... Věřte že jsem rád, že se o této situaci mluví a že se kolem toho dějí věci, do kterých by mnoho z vašich kolegů nešlo z jakýchkoliv důvodů. Děkuji odborům ( jsem členem UBS- ikdyž nezatracuji " konkurenci") za jejich dosavadní práci... doufám, že to dopadne tak jak má a jak bych si přál nejen já... S pozdravem Beduinn Martin Zapletal OŘ PČR Olomouc

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 17:07:43 24. 02. 2008
default.png
No ono podepisovat se pod každý příspěvěk který zde napíší ..., tak to abych omezil své příspěvky, neboť bych se upodepisoval .. :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 17:06:43 24. 02. 2008
default.png
Bohužel zde, u tohoto SRO, dle zkušeností mnoha kolegů to ti naší manageři nějak neřeší. Mě to tak připadá, že jsi opravdu jen číslo "psí známka", které si jen škrknou a do statistik to načmarají. Jim je úplně jedno kolik lidí uteče. Neboť žádný "náčelník" nebude dělat práci za nikoho, kdo mu chybí. Anebo že by ti pomohl s nějakými spisy?? A to, že zůstanuvší kolegové se z té práce - lidově řečeno - pos.... to je jedno. Hlavně v médiích je slyšet, jak bude více akcí typu "Kryšot" anebo najdi si svého nelegálního utečence. Když mluvím s klukama od dopraváků, tak jsou naštvaní. Neustálé mají být na ulici (s tím sice souhlasím) ale papírouvou práci za ně nikdo neudělá. No takže je to prostě na prd. A pokud to máš zaplacené "nadprůměrnou" almužnou..... hmm tak je to na pováženou. Holt každý zdroj je nahraditelný, a ten lidský jak bysmet. Ovšem kvalita těchto zdrojů nikoho nepálí... Dostalik Franta

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 23:59:11 23. 02. 2008
default.png
Vážení kolegové, původně jsem již nechtěl na nějaké ataky reagovat, a tím i zneužívat laskavé používání tohoto DF.Předně jsem nikoho nenapadal ( i když některé příspěvky prap. Fedofa zde i na intranetu PČR jsou pro mě těžce stravitelné). Vím velice dobře co píšu. Pouze jsem se dotázal na angažovanost ve věci rozšíření lustračního zákona. Záležitosti, která se mě osobně dotýká.Opravdu jsem nepochopil proč tak nedůtklivá reakce ze strany UBS. Žádnou oporu od nikoho nežádám, a to ani od NOSu (kterého ostatně ani nejsem členem). Ba naopak jsem byl první, kdo se zastal na intranetu kolegy psovoda z UBS, kterého kvůli jeho profesi jeden trouba zesměšňoval (Majkl22)! Nevěděl jsem že je toto fórum pouze monotématicky zaměřené. Tj. pouze urážet a kydat špínu. Jakýkoliv jiný nebo umírněný názor se zde zřejmě nenosí. Řada příslušníků zesměšňuje náborovou kampaň (mě se ostatně taky moc nelíbí).Na straně druhé si však neuvědomují ( v případě, že chtějí sloužit dál), že na málo lidí do služby doplatí především oni. Ať již množstvím hodin navíc, haldou spisů, nebo služebním postupem . Lidský materiál je prostě takový, jaký je v celé společnosti(bez ohledu na režim).Troufám se vsadit, že vás to bude sr…víc, než plukovníky z PP. Tímto děkuji za prostor na tomto DF. Sice budu zakrátko v „C“, bude li však další fontána (bez ohledu na to kdo jí zorganizuje) tak se opět účastním.Některým mám co vracet. Jo a nejsem nějaký zneuznaný manažér, celý profesní věk jsem na technické funkci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 19:23:06 23. 02. 2008
default.png
Občas mi připadá, že někteří lidé hledají oporu, pouze, u jiných a sami nepřiloží ruku k dílu. Tak mi tvůj článek připadá. Proč se neustále objevují články co s tím či oním bude UBS či kdokoliv jiný dělat? Spíše bych osobně viděl články typu, stalo se to a to udělal jsem následující, avšak síly mi nestačily a potřebuji pomoct. Ne jen konstatovat co se stalo a článek končit "to sem zvědav co s tím uděláte". Já jsem se zatím nedostal do kauzy, kterou bych sám neukočíroval a to ani když jsem napadal na okresním fóru všem známý problém s barety pod levou výložkou, kde po mylném pochopení pánů na okrese byly zakázány neboť oni nahoře neznají rozdíl mezi stejnokrojem 92 a pracovním stejnokrojem 92. A byl jsem jeden z mála kdo jej nosil a co se stalo nic, zjistili že vypustily nesmysl a utichlo to.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 22:53:47 22. 02. 2008
default.png
Můžu napsat něco o potrefené huse,ale ani tebe jsem nemyslel,takže ti v tomto nevyhovím.Je vidět,že kdo chtěl, můj příspěvek pochopil,bohužel mezi ně nepatříš a to je mi líto.Kdykoli píšeš,rozdmýcháváš oheň mezi námi a to je zřejmě tvá celá pomoc policii a ostatním kolegům.Přihlaš se a já tě zasypu stížnostma,které můžeš za kolegy vyřídit a tím nám pomoci.Pokud jsi v jiné odbor.organizaci,tak by mne zajímalo,kolik jsi jich vyřídil ty.Až se podepíšeš,tak ti odpovím na ostatní.Prozatím ti musí stačit,že ti UBS umožnila vstupovat na svobodné stránky,na které (což ti musím poděkovat)přispíváš,jinak by jsi zřejmě zůstal u stupidních stránek pana Langera.Realita mi neutíká,neboj....žiji v ní jako ty.Říkal jsem ti již několikrát,aby jses více informoval,než něco napíšeš,protože ani s tím Žáčkem + Langr nemáš pravdu a již předem bylo rozhodnuto.Stačí jen,když se budeš angažovat a budeš vědět více ...třeba z PS,kam tě vyšlu získávat info,abych nemusel jen já s kolegama utrácet za benzín a měl čas pro ostatní..chlape, chlape,asi by to chtělo sednout si u piva a pohovořit si,myslím,že by jsme si vše vysvětlili.Mměj se gen.špunte,jdu do pelechu.Miloš Plechatý.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio