Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dozorčí služba

Zdravím, prosím Vás o názor nebo o radu. Pracuji na oddělení III.typu na Vsetínsku, právě teď u nás dochází k obrovským změnám - myslí,že k neduhu výkonu služby. Jako největší minus vidím zrušení dozorčí služby. Funguje to tak, že místo dozorčí služby sedí paní recepční - hlídá zbraně, příjmá oznámení, v případě potřeby lustruje, koordinuje hlídky - Jak to provedení vypadá, je asi zbytečné zmiňovat. Je to děs a hrůza!!! Nic prostě nefunguje, jak by mělo. Hlavně, že páni nahoře si spočítali, že jim zrušená DS ušetří nějaký ten penízek. Prosím Vás, je to normální, aby se u PČR šetřilo už i na tak důležitých postech? Vždyť to je už podle mě pomalu hazard a je jen otázkou času, kdy se něco stane! Není normální, aby nás koordinoval někdo ze 100km vzdáleného města, když nemá žádnou místní znalost, již několikrát se mi na noční směně - to je barák zamčen a nikde nikdo - stalo, že sem jel a nevěděl na co, za kým a vlastně ani kam... Dík za názory, rady a pomoc.
TIKOS :: Datum založení: 28. 03. 2009 :: celkem 10 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PECA 10:45:30 02. 04. 2009
Peca.jpg
Hmm myslel jsem si to, že to je práce z Brna...sranda musí být, tohle je fakt Kocourkov :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIKOS 23:39:02 30. 03. 2009
default.png
Jojo, spadáme pod Mr. Vaňka.. JMK.. už aby to bylo na Zlíně.. taky na to čekáme, jak na smilování! Prča je, že byl vznesen dotaz do vysokých míst, zda je toto s OZ možné... odpověď byla jednoznačná - NE! Je to v rozporu se závazným pokynem PP... číslo si nepamatuju, ale dalo by se to dohledat. Takže hlava pomazaná šlápla vedle, zajímavé na tom je, že se stím nikomu nechce nic dělat. Takže dotyčný je asi Všemocný a PP je tu pro srandu králíkům.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PET_1 20:10:48 30. 03. 2009
default.png
dřív jsme byli pod Hradcem-zlatě:)...teď jen doufáme a čekáme změnu v roce 2010 pod Jihlavou-nové krajs. ředitelství Vysočina:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 16:17:45 30. 03. 2009
default.png
Jo tak to je jiná pač Vaněk zavádí neskutečny pičoviny ten by asi chtěl ať se vše udělá na ulici a lidi ať se vůbec netahaji na oddělení. Ale třeba se mu povede zamezit ..krádežim benzinu.. Ale jinak to je "kapacita" takových vícero a policie je na lopatkách!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PET_1 16:00:59 30. 03. 2009
default.png
anooo...Mr. Vaněkkkkk....fuck...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PATOS 15:30:52 30. 03. 2009
patoš.jpg
Hlavně že na skolení z domácího násilí nás učili, že ti do tvého příjezdu na místo dá operační vědět minulost dvojice a tedy ti i sdělí, že by se zde o DN jednat mohlo. To ovšem v reálu nikdy fungovat nemůže, jelikož vyjíždíme na: "XX má problémy s XY."

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PATOS 15:28:16 30. 03. 2009
patoš.jpg
Za chvilku to tak bude všude. PČR bude řídit civil z recepce. Už teď nás občas navádí operační z jiného ( zrušeného ) operačního střediska, tak se pak nediv, že dojedeš na správnou ulici, ale v jiném městě. U hasičů to asi fungovat může, protože jezdí buď na otevření bytu, nehodu, nebo požár, kdežto mi máme tisíce možností na co vyjet, respektive každý výjezd je novinkou...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 14:20:56 30. 03. 2009
default.png
Mám jen dotaz nespadáte náhodou pod všemocného a udatného Vaňka? Protože takovy pič... zavádí jedině on a jeho nochsledové.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HENRY1 13:50:43 30. 03. 2009
default.png
Řekl bych, že to není psané k aprílu, protože u nás na okrese Třebíč se tato novinka zavádí taky. S takovouto budeme za chvíli všichni OZ a pracovat u policie budeme jen na čestné prohlášení, že jsme slušní.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 09:07:01 30. 03. 2009
Peca.jpg
To doufám píšeš jako vtip k zítřejšímu Aprílu,ne? Ještě mi řekni, že madam je OZko? Já říkám už delší dobu, že ta správná sranda teprve začíná :-) To, že Tě dnes koordinuje operační z kraje, je ale např. u hasičů normální, zda to bude fungovat i u PČR netuším.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio