Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Světová krize aneb jak se šetří u policie

Zdavím vás kolegové, asi dva dny zpět nás v práci velice "mile" potěšili. Přišel k nám na oddělení dopis, že Světová krize se dotýká i našeho ministerstva a proto se musi zacit rádne setrit. A to tak, že se musi odstranit veškeré rostliny kvuli toho, aby se usetrilo na vode. Policistu bylo doporuceno, aby se sprchovali doma a ne v praci, pocitace se kterymi se v tu chvili nepracuje, tak se musi vypinat. A ted to nejlepsi. Od 1. dubna budeme mit jen dve autohlidky na 12 clennou smenu a to tak, ze v jedne autohlídce budou čtyři policiste a po 6 hodinach se budou stridat v jezdení a slapani. Navic bylo receno, ze pokud bude nejake sl. vozidlo nabouráno at uz vinikem bude policista nebo ne, nebude vozidlo opraveno. Tak prave proto se zrejme plati zakonne pojisteni a havarijni pojisteni na nova auta.
FAIRNESS1984 :: Datum založení: 29. 03. 2009 :: celkem 31 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu REHOLE 17:15:00 16. 04. 2009
default.png
Z výsledku porady vyplynulo, že všichni mí kolegové, kteří mají přidělené obce by měli začít "žebrat" u starostů obcí. Nejsou peníze na šanony, složky, papíry, benzín, elektrickou energii, toaletní papíry, soudní znalce, tlumočníky, kteří v dnešním otevřeném světě budou potřeba čím dál víc. Je to ostuda nad ostudu. Je tedy alespoň pro mě docela ponižující, když lidé na ulici na hlídku pokřikují! Nemáte peníze na benzín! Smějí se Vám do tváře. Vy pánové nahoře nevíte jak to na ulici vypadá. Jen pěstujete ty své hemoroidy. Že Vám není zle! Dalším bodem diskuse bylo nejezdit zbytečně služebními vozidly. Cože? Děláte si srandu? Jak máme doručovat zásilky od soudu? Udělali jste z nás doručovatele a měli byste se zamyslet nad tím do čeho se má a nemá investovat! Prošetřování k trestným činům? Nelze udělat vzhledem k rozlehlému sl. obvodu. Dalším bodem porady bylo. Co kdybychom se složili na benzín? Navrh jednoho z velitelů! Finanční částku každý měsíc od každého člena. No to snad ne! Je to sranda, když člověk slouží v úplně luxusní budově, kde si za chvíli nezajde na záchod, protože dojede toaletní papír. Nedej bože, když půjdeme na velkou a oni zastaví vodu... Všude jsou kamery. Luxusní vybavení za milióny. Ostuda. Služba u Policie České republiky by mohla být zajimavá a spoustu lidí by to i bavilo, kdyby to neznepříjemňovali takoví jako jso vedoucí Územních odborů a nad ními Krajští ředitelé, myslící jen na své dobro a v první řadě pánové na Policejním presidiu v Práglu. Zamyslete se nad sebou a nevymýšlejte hovadiny. Jste ostudy, které nepoužívají selský mozek. Vaše odpověď by mě potěšila. Fakt, že jo. Velice rád bych si s Vámi popovídal osobně a řekl Vám co si myslím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FESOF 20:39:23 14. 04. 2009
default.png
tak a už ani dokonce neposíláme vyrozumění a jiné písemnosti poštou, ale nosíme lidem do schránky. A pak že se nám ubere doručování.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu XJHX 19:08:03 07. 04. 2009
default.png
Jak se mohu dočíst, tak je topodobné všude. Práce u PČR se začíná podobat podmínkám totálního nasazení v Německu za 2 světové válce a vzhledem k tomu, že znám v okolí člověka, který to absolvoval, tak si troufnu tvrdit, že taková buzerace a poměry jako je u poldů v této chvíli je horší.Lituji ty, kteří ještě nedosáhli (a pravděpodobně ani již nedosáhnou na výsluhu), těm zbydou oči pro pláč až zjistí po 15 letech praxe a zničeného zdraví, že je nikdo jako poldu nikde neveme...:)...Leda tak do Lídlu hlídat zloděje

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KASPER 17:01:25 07. 04. 2009
default.png
Kritická finanční situace u České policie začíná gradovat: příkazy v podobě nehorázného snížení limitů pohonných hmot jsou již skutečností, šetření s vodou, omezení větraní, měření teploty v mrazící části lednic, minimalizování nákladů na cestovné, znalečné, znalecké posudky prostě tragédie a utrpení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FESOF 10:23:34 07. 04. 2009
default.png
U nás na JM - zákaz kvítek, šetření topení, zákaz rádií a konvic, není na benzín - nové auta nejezdí, šetření TČ se díky tomu omezuje, jezdíme budem a na noční se chodí 4 hodiny pěšky, vypínání počítačů při každém odchodu z kanceláře -ikdyž třeba jen na půl hodiny, zrušení mikrovlnky v jedné kuchyňce. Hlavně že máme novou plazmu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu XJHX 19:47:52 05. 04. 2009
default.png
Kolegové, bude hůře.Vesměs Pražáků se to netýká, Pražákům těm je hej, no u nás na ve vých. Čechách si už nosí kluci hajzl papír z domu. Dnes se policie opět finančně vyčerpala návštěvou amerického prezidenta, takže budeme muset ještě více šetřit. Octávie vytáhneme z garáže na Vánoce,topit taky nebudeme, na záchodě se nebude splachovat atd....Mám 11 let u PČR a "C" už zařizuji, protože ta práce se za současné situace dělat nedá, navíc bych si brzo připadal jako ve škole, vzhledem k dětem, které k nám houfně nastupují...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MOLITORIS 01:52:26 03. 04. 2009
default.png
Prijde mi to trosku prehnane (myslim jako hlasky typu ze se tady na foru o nicem jinem nemluvi a ze to u policie vre apod.), nicmene je ale dobre ze se o tom zacalo mluvit...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AMSS 01:42:41 03. 04. 2009
default.png
Dneska to bylo ve zprávách. Hned jako první reportáž. Bylo tam zmíněno i toto téma na fóru... viz archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-2-4-2009.html

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KASPER 21:31:49 02. 04. 2009
default.png
PERFEKTNÍ MYŠLENÍ U POLICIE-VYHÁZELY SE STOVKY MILIÓNŮ ZA NÁBOROVÉ KAMPANĚ,PROPAGAČNÍ LETÁKY, POTĚMKINOVY RECEPCE A DNES SE STAHUJÍ LEDNICE, RYCHLOVARNÉ KONVICE, BEROU SE ŽÁROVKY, KVĚTINY, NESMÍ SE VĚTRAT A TOPIT.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMPET 19:52:22 02. 04. 2009
default.png
Nejkomičtější bylo, když na služebně na zlínsku měřili námrazu v lednici šuplerou, jestli náhodou nepřesahuje povolený limit. Pokud ano, hned se řešilo, kdo za to může a trestalo se. Prostě jedná velká komedie.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio