Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

nástup

Ahojte, zitra mam nastup k policii, chci se zeptat jak vypada prvni den, na co se mam pripravit:) jinak preju hezky den vsem.
RAVANELI :: Datum založení: 31. 03. 2009 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PITR 13:08:49 08. 04. 2009
default.png
Zdravím, mám takovej dotaz..Víte někdo které měsíce jsou nástupní k PČR?? díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KASPER 21:46:08 02. 04. 2009
default.png
Dobrý den, pane ministře. Nevím, zda jste přemýšlel o tom, z jakého důvodu ze snížil poměr odcházejících a nově příchozích policistů. Já z vlastní zkušenosti dospěl k názoru, že vydržím do konce roku a poté odcházím do civilu. Možná, že tak přemýšlejí i další kolegové. Mám jedenáct let za sebou a již dále pokračovat nebudu. Já po jedenácti letech z důvodu Vašeho omlazení policie v drtivé většině služeb bývám velitelem. Nevím kdo vydal nařízení, že velitel hlídky odpovídá za jednotlivé členy hlídky. Myslíte si, že budu odpovídat za 19 leté chlapce, kteří se vrátili s půl ročního kurzu, ze kterého by je nevyhodili snad ani za spáchání trestného činu a já mám za nic být za ně odpovědný? Díky ne. Budu opakovat jednu větu, kterou pronesl jeden můj kolega a poté odešel do civilu. " Poslední ať zhasne." A ještě jedna věc. Docílil jste toho, že odešli zkušení kolegové z kriminální policie, jejich důvody byli buď finanční, tím myslím krásné výsluhové příspěvky, a nebo to, že nemají požadované vzdělání na jejich služ. místa a na jejich místa nastoupili vysokoškoláci, kteří o policejní práci nemají ani ponětí. Nedovedu si představit, že by mě takový policista měl vyslýchat k nějaké trestné činnosti, nedostal by ze mě odpověď na to, co jsem měl k snídani.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 00:53:22 01. 04. 2009
default.png
Utírání řitního otvoru je činnost, která začíná v útlém věku a končí ve věku důchodovém. Na to se tazatel ptát nepotřebuje, protože tuto činnost má již asi hluboce zakořeněnou. Nicméně nástup do nového zaměstnání, nebo lépe řečeno, první den v novém zaměstnání je na tolik specifický, že si myslím není až takový exot, že se zeptá, co se ten den bude dít a jak bude probíhat. Nebo se pletu?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ALF 23:03:33 31. 03. 2009
default.png
jj, svačina je potřebná, aby člověk nebyl moc nevrlej :-) No když někdo neví, tak se zeptá. Když někdo ví a chce se mu odpovědět, tak odpoví. To je stejný, jak tady byl dotaz na ubytování. Beru to tak, že to je pro někoho zásadní změna v životě, tak chce vědět o čem první den je.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VOSAY 20:50:48 31. 03. 2009
default.png
:) snad to beru dobře jako ironii?! a hlavně nezapomenout sváču...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ALF 20:44:28 31. 03. 2009
default.png
Tak co jsem pochytil já od náboráře (zítra mám taky první den), tak dostaneš očkování, projdeš se k personalistovi, který Tě bude mít na starosti a budou Tě čekat nějaké další administrativní věci (služebák, dostaneš rozhodnutí o vyslání na školení o zbrani, podepíšeš smlouvu na dobu určitou, .....). Ještě mi u nás poradili, abych si pro jistotu vzal všechny osobní papíry (který si ale už jednou fotili) s sebou (rodný listy, oddací l., ...). Když budeš mít štěstí, tak se podíváš do výstrojáku a nafasuješ věci. Prostě takový flákání, kterýho v normální službě na ulici (až se tam dostaneš) moc nezažiješ, takže si to zítra užij :-). A po víkendu si budeš hrát 3 týdny se zbraní (myšleno tou policejní CZ 75 D Compact). Přeju hodně štěstí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MURAY 20:15:22 31. 03. 2009
default.png
Prvni den te budou cekat nejake administrativní věci a později výstroj a pak na 3 týdny výcvik. Pozdeji skola, pokud budes mit stesti.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRY 20:06:11 31. 03. 2009
default.png
Bože to je zase dotaz... Nechceš se ještě náhodou zeptat, kterou rukou si máš na služebně utřít pr..l???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio