Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Proč?

Proč se vyplácí renta lidem, kteří pracují dále pro PČR jako občanští zaměstnanci, u MP a nebo ve státní sféře. Nedává to jakýkoli smysl a okamžitě bych to zrušil. Jinak s rentou souhlasím, něco by mělo být, ale toto je trochu proti logice.
KOS :: Datum založení: 31. 03. 2009 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BEN 05:11:21 11. 04. 2009
default.png
a pak se nedivmne,že nastopivší policista pracuje za 16500 Kč v Praze...k smíchu!!!k pláči!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRJOHN 22:59:45 10. 04. 2009
default.png
Všichni diskutující by si měli uvědomit, že řadoví policista nedělá zákony, ale jen se jimi řídí. Řadový občan nedělá zákony, ale jen se jimi řídí. Pokud poslanec či poslanci vytvoří paskvil, který umožní to co umožní tak se nedivme, že je zde skupina lidí, kteří toto využijí. Změna nastane až někdo ze známých co má známé a ti mají známé v perlamentu, půjde do důchodu, nebo bude mít průser a půjde do civilu. Pak se náhle najde novela zákona a dojde k změně zákona. Jinak ne.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:56:12 10. 04. 2009
default.png
Neznámý anonymní blábole, nevím zda jsi „poučený“ civil, nebo nějaký závistivý policajt, sloužící za 7 dní týden. Řadě bývalých kolegů prostě nic jiného nezbylo, neboť po jedné z mnoha reforem zrušili služební poměr u spojařů (výpočetní technice), na ústřednách, ekonomů, řidičů autočety, lékařů, správních oddělení a dalších profesí. Ne všichni měli to štěstí, že dosáhli na příspěvek za službu, příp. ve 40 letech sehnali nějaké místo „pod penzí“, když celý profesní věk spravovali RDST a telefony. Již jednou se to řešilo u armády, a nedostalo se to ani do parlamentu, neboť se zjistilo že je to ko…., neboť kvůli několika oficírům nebudou dělat nový zákon (příp.novelu). Jestli máš možnost, tak se podívej na systemizaci jednotlivých pracovišť, počet o.p., a jejich platové zařazení! P.S. nejsem civilní zaměstnanec MV (PČR).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:34:40 10. 04. 2009
default.png
Kaspere, připadáš mi jako hejtman Ságner, který na všechny strany vysílal nelogické fermany (když táhla "marškumpačka" na pozice). Než zjistili,že se zbláznil!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KASPER 18:59:59 10. 04. 2009
default.png
Kritická finanční situace u České policie začíná gradovat: příkazy v podobě nehorázného snížení limitů pohonných hmot jsou již skutečností, šetření s vodou, omezení větraní, měření teploty v mrazící části lednic, minimalizování nákladů na cestovné, znalečné, znalecké posudky prostě tragédie a utrpení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 10:46:00 02. 04. 2009
Out.jpg
Osobne jsem jednou zazil jeden pripad, kdy clovek odesel ze sluzebniho pomeru a obratem byl prijatej jako obcansky zamestnanec a delal uplne tu stejnou praci. Slo teda o praci analytika na prezidiu. Z pozice danovyho poplatnika mi to prijde jako vychcana a vykalkulovana svinarna. Ale ze nekdo odejde od PCR a jde s rentou k MP? No a co?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 23:37:08 01. 04. 2009
default.png
protoze je tohle bananova republika!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LEEUWERIK 10:13:59 01. 04. 2009
default.png
V čem vidíte problém ? Ti lidé měli za určitých podmínek nárok na dávku. Podmínky splnily - dávku obdrží. Popravdě nevidím ve vašem příspěvku smysl.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio