Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ubytovani -volna mista

Zdravím,chtěl bych rozšířit řady,ale v mistě bydliště mají už plno,tak mě nabízejí místa které jsou vzdálené 30 -60km,ale o ubytovně nebyla ani řeč..,znamenáto že si to musím zajistit sám?no když mi řekli vyše platu a ještě odečtu náklady na hypotéku a stím že bych si musel zaplatit nějaké ubytování si sám tak jsem natím hrozně škodnej,že se moje děti budou asi pást,nebo je nějaký příspěvek na dopravu?ubytování???
PETRKLIC :: Datum založení: 01. 04. 2009 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FRY 11:42:46 02. 04. 2009
default.png
Asi Tě nepotěším, ale žádný příspěvek na ubytování ani na dopravu není. Jedině v Praze dostaneš ubytovnu, ale jen na 3 roky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio