Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

práce a funkčnost policie

Vážení příslušníci Policie ČR.Po přečtení některých vašich názor a výtek jsem nucen reagovat.Od roku 2004 jsem podal několik trestních oznámení na organizovanou skupinu,nebyla nouze důkazní ale pánové chyběla vaše iniciavita.Rozsáhlá práce organizované skupiny kterou už několik let na Trutnovsku trpíte i přes jasné důkazy a svědky jejich činosti,je obrázkem vaší práce jako policie.Můžete mě zde přesvědčit otom že ste potřební,já říkám nejste,ste kničemu,řešíte to co se vám hodí.Já vezmu spravedlnost do svých rukou a jsem zvědav jak se pak vy policisté budete chovat.Nezapomenu vaši nečinnost kterou mám důsledně zadokumentovanou popsat nejen u našich soudů ale i u soudu mezinárodního.Policisté můžete mě v tomto tématu přesvědčit o tom že k něčemu ste.Já bych ten sbor pohodlných rozpustil ste jen zátěží rozpočtu.Začněte něco dělat.
AKIM-CZ :: Datum založení: 02. 04. 2009 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KASPER 17:04:00 07. 04. 2009
default.png
Kritická finanční situace u České policie začíná gradovat: příkazy v podobě nehorázného snížení limitů pohonných hmot jsou již skutečností, šetření s vodou, omezení větraní, měření teploty v mrazící části lednic, minimalizování nákladů na cestovné, znalečné, znalecké posudky prostě tragédie a utrpení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 05:49:58 06. 04. 2009
default.png
Vážený pane tazateli. Pokud policisté nekonají, tak si stěžujte jejich nadřízeným, inspekci, atd. Nemá cenu to zde rozebírat, nic konkrétního jste nenapsal.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARAGAN 09:13:08 03. 04. 2009
default.png
,,Já bych ten sbor pohodlných rozpustil ste jen zátěží rozpočtu,, máte asi zajímavý smysl pro humor :-) Zamyslete se prosím alespoň trochu. Řeknu vám, co by následovalo, kdybyste ten náš ,,pohodlný,, sbor jak říkáte rozpustil . . . Z vaší jedné organizované skupiny by během velmi krátkého časového úseku bylo alespoň 10 organizovaných skupin ozbrojených až po zuby :-) Chtěl bych vás pak vidět jak berete spravedlnost do svých rukou, ať žije Rambo V. :-))) Jak už tady bylo řečeno, musíte si stěžovat někde jinde, házet vinu a ukazovat prstem na policisty není řešení, zákony vymýšlí někdo jiný . . . A buďte si jistý, že v hodně případech jsou zákony tvrdší k policistům než k samotným pachatelům. Podle vašeho příspěvku soudím, že nemá cenu vám něco vyvracet, takže jak řekl barrand: Lovu zdar! :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 05:29:15 03. 04. 2009
default.png
plný souhlas

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKOLAK 23:48:03 02. 04. 2009
default.png
Nauč se pravopis... Neříkají ti Ota?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LANDER 22:51:41 02. 04. 2009
default.png
Ja myslim, ze Kasper vam odpovedel velmi trefne. Napiste panu ministrovi Langerovi.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARRAND 21:53:52 02. 04. 2009
default.png
Vážený přispívateli, tazateli či jak chcete. Nechápu Váš důvod s tímto příspěvkem na tomto diskuzním foru. Co teď jako očekáváte?? Lítost? Omluvu? Budeme se bít do prsou a vyvolávat silná hesla s bojem proti zločinu?? Máte i jiné možnosti jak se obrátit na pomoc. Sám jste to vlastně napsal, vezmete spravedlnost do svých rukou, hodně štěstí. Každý strůjcem svého štěstí. Nic jste tady nenapsal konkrétně, proto nečekejte konkrétní odpovědi. Lovu zdar!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KASPER 21:47:39 02. 04. 2009
default.png
Dobrý den, pane ministře. Nevím, zda jste přemýšlel o tom, z jakého důvodu ze snížil poměr odcházejících a nově příchozích policistů. Já z vlastní zkušenosti dospěl k názoru, že vydržím do konce roku a poté odcházím do civilu. Možná, že tak přemýšlejí i další kolegové. Mám jedenáct let za sebou a již dále pokračovat nebudu. Já po jedenácti letech z důvodu Vašeho omlazení policie v drtivé většině služeb bývám velitelem. Nevím kdo vydal nařízení, že velitel hlídky odpovídá za jednotlivé členy hlídky. Myslíte si, že budu odpovídat za 19 leté chlapce, kteří se vrátili s půl ročního kurzu, ze kterého by je nevyhodili snad ani za spáchání trestného činu a já mám za nic být za ně odpovědný? Díky ne. Budu opakovat jednu větu, kterou pronesl jeden můj kolega a poté odešel do civilu. " Poslední ať zhasne." A ještě jedna věc. Docílil jste toho, že odešli zkušení kolegové z kriminální policie, jejich důvody byli buď finanční, tím myslím krásné výsluhové příspěvky, a nebo to, že nemají požadované vzdělání na jejich služ. místa a na jejich místa nastoupili vysokoškoláci, kteří o policejní práci nemají ani ponětí. Nedovedu si představit, že by mě takový policista měl vyslýchat k nějaké trestné činnosti, nedostal by ze mě odpověď na to, co jsem měl k snídani.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio