Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

prosba

Mohl by mi tu prosím někdo napsat, jak to skutečně chodí na kriminálce? Děkuji a pěkný den
FRY :: Datum založení: 06. 04. 2009 :: celkem 14 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CATANI 08:55:26 31. 05. 2012
default.png
JOSNOV [2012-05-31 08:20:28]: Není doba na popisování stavu někde. Všechno má své jasné příčiny a následky.

V dnenší době vzájemná nevraživost k ničemu nevede a když, ať si každý jak pracuje, zamete před svým vlastním prahem.

Z toho Kubice a jeho kumpáni, včetně některých managerů mají radost. Totálně rozvrátit klima uvnitř policie, devastovat policii na úroveń zaměstnanců technických služeb a udělat ji co nejméně akceschopnou. Já věřím v kousku duše, že jednou se toto, této společnosti vymstí. Ale nejsem si jist zdali je vůbec někdo schopen, potom to dát někdy v budoucnu i za cenu dvojnásobných investic dohromady.
Pobavilo mne navýšení 800 mil.Kč,- pro vězeňství resort Pospíšila s tím, že to půjde z peněz jeho rozpočtu. Potom se ptám kdo kde šetří a kde jsou rezervy je jasné.
Takového nemohoucího, žmourajícího a kroutícího se dědulu, který o nic nežádá, protože ODS jenom poklonkuje a nechce do ní vstoupit a nechává si radit v ekonomických a ryze specifických policejních věcech od DonaCalouskea, nám byl čert dlužen. Ale musí se nechat, ODS má dobrý čuch na takové lidi.Vzpomínám si, že za komunistů nebyly ani tak nejhorší samotní komunisti, ale ti co postavili kariéru na tom, že nikdy do KSČ nevlezli, jejich modly uctívali dvakrát tolik, udávali dvakrát tolik a komunistům lezli dovnitř všemi otvory, aby ti je drželi na významných pozicích a říkali podívejte se ale František není ve straně, i když bychom ho tady rádi měli.

Z výše popsaného, ať to nepřijde off topic, nech kolegy kolegy a oni nechají tebe, spíš hledej co nás všechny spojuje a to v této zemi kde kriminální struktury ovládly úplně všechno, je zřejmé.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOSNOV 08:20:28 31. 05. 2012
default.png
Nevim jak jinde, ale u nas na Severu se vysetrovatele topi ve spisech a nevi kam driv skocit. Operativa jim v nicem nepomuze, protoze nema cas - do 9.00 snidaji, potom vyrizuji soukrome zalezitosti, v poledne rychle nekam na obvod zjistit co se deje a co je noveho, po obede se uz jen tak stinuje a vyckava, co bude, po sichte uz nebyvaji k mani. Vysledky se delaji jen na papire a vsichni jsou spokokeni. Kdyz uz neco objasni, slavi se to i mesic.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 15:57:40 30. 05. 2012
default.png
MARTOO [2012-05-28 18:22:02]: Tak měli jsme SZ, na kterého téměř všichni policajti nadávali, ačkoliv se k nikomu nikdy nechoval jako prase, ale bohužel, vyžadoval perfektní práci. Což pro mnohé "sociální jistoty" bylo nepochopitelné. Svoje kauzy nikdy ovšem neprojížděl, co dal k soudu, to sedělo. Pak jsme měli dalšího SZ, na kterého nadávali všichni, ten byl sprostý a líný. Pak byl totální salámista a srandista a s tím neměla drtivá většina kolegů žádný problém, nic neřešil, nic nebyl problém. Oblíbený skoro u všech.

Korupční kauzy a ovoce spolupráce: jako správní naivní blbouni tady vykřikujeme, jak to jede. Ono to ale bude nejspíš chvilkové ucpání hub národu a pak všechno utichne, tresty budou směšně nízké a bude se krást ve velkém vesele dál. Tohle tady už v minulosti bylo totiž taky. Když už je to celé nahoře do očí bijící, sejme se ten, co nejvíc mlaská a jede se dál.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 22:42:16 29. 05. 2012
dax.jpg
LUKAS-HEINZ2 [2012-05-28 14:58:52]:
Lukáši v pohodě a neber to nijak zle. Jenom jsem tak procházel tento web a to co se tady řeší mě už fakt nebere.
Zdejší policejní témata typu tetování,náušnic,nošení soukromých "pištolí" a problémy s mateřkou dovolenou policistek opravdu nemusím. Spíš než ten tvůj příspěvek v kterém si to mimochodem popsal naprosto přesně mě jako poslední kapku dostala ta otázka v tomto vláknu. Mnozí to nepochopí, ale po celoživotní službě u SNB a Policie ČR to opravdu nemusím.Už jsem nad tím zlomil hůl, je to pro mě o ničem a jenom ztáta času. Přeju zdraví a klidnou službu. Měj se.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTOO 18:22:02 28. 05. 2012
martoo.jpg
LUKAS-HEINZ2 [2012-05-28 17:08:25]:
Líp či hůř... Zase záleží kde, jak a v čem.

Dovolím si tvrdit, že všechno Tebou jmenované je tak strašně individuální, že mi nepřijde šťastné napsat jako obecnou pravdu to, co jsi napsal: LUKAS-HEINZ2 [2012-05-28 00:59:29]:, jelikož dost věcí se odvíjí od problematiky, kterou se dotyčný policista zabývá, kolik má naslouženo, co umí, jak vychází s nadřízeným, dále kolik a co za případy s konkrétním státním zástupcem v minulosti dělal, jak ta spolupráce vypadala atd.

Zrovna spolupráce se státním zástupcem je zajímavé téma. Jaktože se může stát, že na jednoho státního zástupce můžou být dva protichůdné názory? Naprosto běžná praxe. Jak to tedy je? Kdo tedy dělá špatně? Že by byl ze strany státních zástupců na jednotlivé policisty obdobný pohled?

Rozhodně bych na státní zástupce neházel žádnou špínu a naopak je nijak nepřeceňoval. Kdo dělá trestní řízení, ví, že dobrá spolupráce policejního orgánu se státním zastupitelstvím je alfa a omega přípravného řízení, a proto by vztahy měly být na co možná nejlepší úrovni. Z toho důvodu bych se raději zdržel nějakých obecných hodnocení a pokud jsou v rámci spolupráce nějaké výhrady, rozhodně bych to neřešil veřejně a v obecné rovině, ale v konkrétním případě konkrétními kroky (leckdy i pouhé telefonické ujasnění nebo domluvení věci či postoje udělá svoje).

Podívejte se třeba na spolupráci ÚOFK s týmem státních zástupců v korupčních kauzách. Zde je zrovna vidět, jak je vzájemná spolupráce důležitá a jak začíná nést ovoce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 17:08:25 28. 05. 2012
Lukas Heinz.jpg
MARTOO [2012-05-28 16:11:21]:
Ano někde jsou na tom líp, ale někde ještě hůř než jsem psal. Nicméně nedostatek lidí, (resp. operativců) je všeobecný.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 16:20:19 28. 05. 2012
default.png
DAX [2012-05-28 14:07:41]: Já si, Daxi, myslím, že drbanům k jejich klidné práci plně postačují takové věci, jako jsou neustále na stejné časy a místa (hospodu kde se drbani scházejí) managery plánována DBA, aby drbani mohli dát echo svým komplicům, že tam jako už jsme a že se odtud hodinu nehneme a kdyby, tak dají echo, že zvedáme prdele....

Taky si myslím že stačí, když manageři jejich neobjasněné trestné činy "šoupnou" do přestupků kvůli statistikám a svým odměnám, kde se za těmito skutky zavře jednou provždy voda.

Taky si myslím že stačí, když manageři z těchto "přestupků" už neudělají zpětně trestný čin ani poté, co se zjistí kdo je pašík proto, že už je jiný kalendářní rok a statistiky toho minulého roku byly uzavřeny a nikoho to už nebere.

Taky si myslím že stačí, když u případů jako je Rath se raději managerům nedávají žádné info a pak celý případ někam zatím úspěšně spěje, protože jakmile dáš cokoliv do ETŘ, je to stejné, jako jít za tím drbanem z horního patra a říct mu to celé jak to je.

Taky si myslím že stačí, když manager kolegu, co zprasil OMČ, nenechá udělat tuto práci do konce a pořádně, ale místo toho tam pošle tebe, kde ví, že to pořádně uděláš.

Taky si myslím, že stačí, když manageři žádají po podřízených raději deset pokut po stovce důchodcům za lékárničky než dráždit ředitele ČSAD třemi litry za závažný přestupek, který by si mohl stěžovat a oni chtějí svůj klid.

Taky stačí, když manager zásadně nereaguje na sériový nápad TČ až dokud během týdne není jeden a ten samý objekt udělaný počtvrté, pak se místo zajistí a co myslíš? Pachatel se najednou a v žádné ze sériovek nedostaví.

Stačí taky, když požádáš managera o mimořádnou akci s konkrétním zaměřením na konkrétní osoby, nastoupí celé oddělení, akce je spuštěna, ale klapne naprázdno. Za týden se dozvíš, že ten tvůj manager drbany osobně varoval, že se na ně chystáme. Na toto přijde dotyčný drban a vyhrožuje na oddělení, že z titulu své funkce nás nechá zrušit a posraný ředitel zvaný acylpiryn i s managerem mu přikyvují. Za dva týdny je drban bez papírů stejně a je klid.

Taky stačí, když půl roku novou Feldu pošlete na STK do dílen a vrátí se vám šrot v nové kastli s tekoucím chladičem, nefungující lambda sondou, ojetýma destičkama, upozorníte na to vedení jednou, dvakrát, pětkrát a víš až kdy manageři reagují? Když jim řekneš, že v tom musí jet taky.


To Lukáš: Jenom doplním tvoji větu Daxovi: "Ti skutečně organizovaní zločinci jsou kamarádi politiků a jejich sponzoři" .... a taky jejich ochránci ve stejné uniformě jakou máme my, které navíc musíme poslouchat, místo abychom je zavírali, což jsme šli kdysi k policii dělat.

Naše firma je na ně krátká, protože naše firma prostřednictvím ohvězdičkovaných prasat s nima bohužel přímo spolupracuje.

Jinak vidím, že máte stejná hovada na SZ jako jsme měli my. Pár slušných ale tvrdých SZ a zbytek arogantních debilů, kterým se na dosahu třeba prostě nechtělo zvednout prdel, tak to řešili po svém.


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTOO 16:11:21 28. 05. 2012
martoo.jpg
LUKAS-HEINZ2 [2012-05-28 00:59:29]:
Zase bych to tak nedramatizoval. Podmínky na různých odděleních SKPV jsou různé a je jasné, že zrovna "kapsy" na tom nejsou moc dobře, ale hovořit paušálně v žádném případě nelze. Dělení činností v rámci SKPV je všude různé (např. ne na všech SKPV jsou oddělení, na některých SKPV kapsy ani samotné nejsou, někde neexistuje dělení na vyšetřovatele a operativce atd.).

Rozhodně bych ale z policistů SKPV nedělal nějaké otloukánky, nějak hodnotil vztah SKPV se státním zastupitelstvím, osobní podmínky či platové.

Taky mám dost kamarádů na SKPV a právě proto vím, že se opět jedná o velice individuální věci, ve kterých je nutné brát v potaz nejen jednotlivá oddělení SKPV, ÚO kde působí, ale i individuální pozici jednotlivých policistů SKPV, kterou si sami vybudovali.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 14:58:52 28. 05. 2012
Lukas Heinz.jpg
DAX [2012-05-28 14:07:41]:

Daxi co tě štve. Jaké informace tady kdo prozradil, které by už nevěděl každý drban? Nebo snad jmenovaný seznam samých pozitiv a sociálních jistot není úplný. Nevím jak dlouho sloužíš, ale v žádné s níže uvedených informací není nic, co by nebylo veřejně známo, nebo mohlo posloužit jak ty říkáš: "Galerce".

Jinak, "Galerka", se říkalo pražskému zločineckému podsvětí za první republiky. Tito recidivisté a zločinci měli svá pravidla a nepsané kodexy. Dnešní drbaní nemají neuznávají nic, čemu by se dalo byť vzdáleně říkat pravidla. Auto vymlasknou šutrem a vyberou všechno za co se dá koupit fet. žádné umění, tedy žádná Galerka.

Ti skutečně organizovaní zločinci jsou kamarádi politiků a jejich sponzoři. Mnozí z nich jsou považováni za vážené občany a co je asi nejsmutnější. Naše firma je na ně krátká.

Daxi, možná před tím, než začneš někomu spílat, měl by ses zastavit za někým kdo ještě dělá ve výkonu služby a zeptat se jej, jak to dnes chodí na ulici.


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 14:07:41 28. 05. 2012
dax.jpg
Pro Galérku naprosto vyčerpávající a podnětné informace, ještě sem dejte kolik kde slouží lidí jaké mají služby, výstroj, výzbroj, kde jsou na ubytovnách a kam chodí do hospody. A možná by stálo za zamyšlení zřídit nějaké hlavně veřejně dostupné vlákno o informacích z živých případů aby drbani měli přehled. At žije internet.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio