Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Železniční policie

Zdravím Vás! Dlouho sleduji Vaší diskusi a jsou zde i rozumní,zkušení a pracující "srdcaři". Jsem nováček, který nastoupí k 1.6 personalistou mi byla nabídnuta Praha 1 až 4 , metro a doprovod vlaků. Chtěl jsem se Vás zeptat, co dělají u doprovodu vlaků (pokud zde nějací sou) jaké to tam je, popřípadě podrobné informace o službě. Nerad bych se zařadil někde kde bych nebyl spokojený z hlediska pracovní náplně Díky Vám všem za příspěvky
ROCKI :: Datum založení: 07. 04. 2009 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TAHAC 10:16:01 26. 04. 2009
default.png
Tak to jsme si nerozuměli, já byl na žetce a myslel jsem, že jseš taky ze žetky..:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ASTALAVISTA 07:45:33 26. 04. 2009
default.png
Tak dneska kdy "děláš podle hvězdiček" ( ježiš to je kravina :-D ) tak to nejde. Všichni sme jen hlídkaři - 3TT + pár 4TT ( 4 stálý dozorčí a 4 střídači ). Takže nemůžeme zpracovávat nic... chytneš chlapíka ( nebo ženskou, to je fuk ) např. v CP, napíšeš uřeďák a předáš na žetku, nebo na místně příslušný OOP ( snad si nepletu dojmy s pojmy ). Přestupky na místě řešíš normálně, to není problém, ale jak by to bylo třeba s oznámením přestupku, tak to nevím, zatím sem se k tomu nedostal, všichni platí, nebo nezaplacenky. Jinak akce v civilu jsou taky a autíčko máme vedle baráku, ale to víš, moc ho nepoužíváme, spíš jezdíme tim vlakem :-) To Out: to co píšu, je z doprovodů - u doprovodů sloužím... "žetka" funguje vlastně jako normální OOP, ale má hlavně na starosti všechno kolem dráhy. Já sám než sem to pochopil jak to vlastně je, tak sem říkal: Doprovody nezpracovávají spisy a podobně a žetka to udělá za náš ( nebo OOP , podle toho kde jsme, když máme pašíka v Berouně, tak sním jdeme na OOP Beroun ) prostě jsme jen hlídkaři. Sice se to hodně kolegům nelíbí ( já osobně tvrdím policajt jako policajt ) ale na druhou stranu mám TT určenou ( tím i dané povinnosti ) a beru peníze za to co dělám a k čemu mě určili.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 17:40:22 24. 04. 2009
Out.jpg
Aha, jasny dikes za rozsireni obzorů.-) A ty slouzis teda u žetky nebo u doprovodů? Jen sem nepochopil jestli je to mysleno ta cinnost na zetku nebo doprovody, ale asi na zetku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 17:02:05 24. 04. 2009
default.png
Tak to u nás to bylo trošku jinak. Dělali jsme v podstatě stejnou práci jako obvod, takže TČ i PŘ jsme normálně nabírali i zpracovávali, auto jsme samozřejmě měli, dokonce i skupinu NTČ, která dělala v civilu. A zařazeni jsme byli všichni většinou v pětkách a navíc pár šestek.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ASTALAVISTA 16:32:31 24. 04. 2009
default.png
Nee, není to pod sebou... v Plzni je "žetka" pod městem a doprovody pod správou západočeského kraje. Jinak je to tak jak píše Tahac. S tim, že je zase fakt, že když člověk chce dělat, tak se dostane i k zajímavejm věcem... dodání do VTOS, zajišťovačky i předváděčky ( ne jenom kvuli čárkám ) různý pátrání atd... ENO .... prostě to co na obvodě, jen neděláme spisy ( 3TT - dozorčí 4TT ) a nejezdíme autem. Ale jinak je to podobný.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 19:57:06 11. 04. 2009
default.png
Nejsou, je to úplně jiný oddělení a v podstatě spolu nemaj nic společnýho.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 12:11:19 11. 04. 2009
Out.jpg
A doprovody vlaku nejsou zarazeny pod zeleznicni policií? Jinak mas pravdu. Njn, tak naka cinnost by bejt mela, ono jezdit vazne jen sem a tam...to by byla ta hlidka zadarmo drahá.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 15:09:14 10. 04. 2009
default.png
Máte to trošku popletený, pánové. Železniční policie není totéž co doprovody vlaků. Železniční policie funguje stejně jako obvodní oddělení s tím rozdílem, že zpracovává tr. činnost, která se stane v obvodu dráhy ( taky přejetý lidi, žel. neštěstí, atd.) navíc ještě specifické věci jako kontroly sledovaných zásilek, atd. Dělal jsem tam pár let, takže vím, o čem mluvím. Byla to vesměs pohoda. Doprovody vlaků jsem často potkával, když měli prostoje u nás ve stanici. Vypadá to jako pohoda, ale dělat bych to asi nechtěl. Je to fakt jenom o ježdění vlakem tam a zpátky. Navíc ti, co jezdili k nám měli vedoucího, kterej po nich vyžadoval pokuty, KO i KMV, takže kluci, když měli volno ve stanici chodili i stavět auta a tahali k nám na oddělení zbytečně bezdomáče jenom proto, aby měli čárky..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 22:53:17 09. 04. 2009
default.png
tak tojsem rad,ja na ne taky,uvidim jak se to zmenilo od dob VZS

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 07:11:28 09. 04. 2009
default.png
Jeeee, ahoj Ota, tak co jak se těší na armádu? :-) Kluci se už prý na Tebe těší :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio